امروز   دوشنبه   مورخ   28/خرداد/1397   ساعت 06:08
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : تهران
تاریخ انتشار : 17/اسفند/1395
نویسنده :
تعداد بازدید : 473
کد خبر : 1091
امضای تفاهم‌نامه چهارجانبه سازمان‌های امدادی با شركت بهره‌برداری متروی تهران

مراسم امضای تفاهم‌نامه چهارجانبه سازمان‌های امدادی از جمله هلال احمر استان تهران با شرکت بهره‌برداری متروی تهران که با هدف ایجاد آمادگی و هماهنگی بین بخشی تدوین گردیده است برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران، در این جلسه که با حضور نمایندگان 3 دستگاه امدادی از جمله هلال احمر استان تهران، اورژانس تهران، آتش نشانی تهران و همچنین نماینده شرکت بهره برداری راه آهن تهران و حومه برگزار شد، تفاهم نامه ای با هدف همکاری متقابل و استفاده از ظرفیت های طرفین در امور عملیاتی، آموزشی، پژوهشی و همچنین تبادل تجربیات، به امضای هر 4 طرف رسید.

جمعیت هلال احمر استان تهران نیز در راستای انجام اهداف ذاتی خود و ایجاد تعامل با سایر دستگاه ها و همچنین افزایش کیفیت و سرعت خدمت رسانی خود در عملیات های امداد و نجات، در قالب این تفاهم نامه به ارائه آموزش های لازم به کارکنان شرکت متروی تهران خواهد پرداخت تا بدین شکل برای مواجهه و مقابله با حوادث احتمالی متروی تهران ایجاد آمادگی کرده و از بروز اشتباهات فردی در زمان وقوع حوادث پیشگیری کند. 

همچنین در بخشی دیگر از این تفاهم نامه، هلال احمر استان تهران نسبت به امدادرسانی در حوادث احتمالی، در کنار سایر دستگاه های امدادی به عملیات خواهد پرداخت.

شایان ذکر است که جهت ایجاد هماهنگی بیشتر با دستگاه های دخیل در امدادرسانی متروی تهران نیز در آینده ای نزدیک مانورهایی مشترک در ایستگاه های مترو برگزار خواهد شد.