امروز   چهارشنبه   مورخ   21/آذر/1397   ساعت 11:55
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 21/آبان/1396
نویسنده : سید مصطفی مرتضوی
تعداد بازدید : 860
کد خبر : 1969
حضور امدادگران تا پایان بازگشت زائران ادامه دارد

دبیرکل جمعیت هلال احمر با حضور در قرارگاه پشتیبانی عملیات امداد و نجات در پایانه مرزی شلمچه، از تلاش های شبانه روزی امدادگران و نجاتگران در ایام اربعین حسینی(ع) تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، مصطفی محمدیون که به همراه وزیر کشور به خرمشهر و پایانه مرزی شلمچه سفر کرده بود، از قرارگاه پشتیبانی عملیات امداد و نجات در پایانه مرزی شلمچه و پست ها امداد و نجات در مسیر منتهی به مرز بازدید و با امدادگران و عوامل حاضر گفت و گو کرد.

وی در حاشیه این بازدید اظهار کرد: هدف از بازدید امروز تقدیر از تلاش های عوامل امدادی جمعیت هلال احمر در مرز شلمچه و بازدید از پست های مستقر امداد و نجات بود که در این مدت به ارائه خدمت به زائرین اربعین سالار شهیدان پرداختند.

دبیرکل جمعیت هلال احمر افزود: بحمدالله ارزیابی صورت گرفته از نحوه و میزان ارائه خدمات امدادی و درمانی به زائرین اربعین حسینی(ع) تاکنون مطلوب بوده و گزارش مردمی نیز از رضایت بالای زائرین در ایران و عراق حکایت می کند.

بر اساس این گزارش، دبیرکل جمعیت هلال احمر پس از بازدبد از قرارگاه های مرزی از طریق ویدئو کنفرانس از زحمات نیروهای امدادی در ارائه خدمات گسترده و مستمر به زائران اربعین حسینی تقدیر و سپس در نشست ستاد مرکزی اربعین به ریاست وزیر کشور شرکت کرد و به ارائه گزارش پرداخت.