امروز   جمعه   مورخ   23/آذر/1397   ساعت 01:29
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 24/آبان/1396
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 579
کد خبر : 1998
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد:

امدادرسانی به زلزله‌زدگان در روستاهای صعب‌العبور و جاده‌های مسدود به وسیله بالگرد انجام شد/توزیع چادر و اقلام امدادی تا قبل از تاریکی هوا

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد: در حال حاضر اقلام امدادی لازم برای توزیع در میان زلزله زدگان موجود است و در صورت همکاری هموطنان زلزله زده در کرمانشاه، امکان توزیع تمامی اقلام وجود دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، مرتضی سلیمی درباره توزیع چادر و اقلام امدادی میان زلزله زدگان استان های غربی کشور، اظهارداشت:  تا قبل از تاریکی هوا، چادرهای امدادی هلال احمر میان تمامی خانواده های فاقد چادر توزیع می شود تا تمامی هموطنان سرپناهی برای اقامت اضطراری داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر اقلام امدادی لازم برای توزیع در میان زلزله زدگان موجود است، عنوان کرد: در صورت همکاری هموطنان زلزله زده در کرمانشاه، امکان توزیع تمامی اقلام موجود وجود دارد.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به حضور یک هزار و 500 تن از عوامل امدادی هلال احمر در مناطق زلزله زده، بیان کرد: با توجه به صعب العبور بودن و مسدود بودن برخی راه های کشور، امکان امدادرسانی به صورت زمینی وجود نداشت، بنابراین به وسیله 10 فروند بالگرد هلال احمر امدادرسانی به هموطنان زلزله زده در روستاها به صورت هوایی انجام شد.