امروز   دوشنبه   مورخ   11/فروردين/1399   ساعت 20:39
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 30/بهمن/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 260
کد خبر : 4755
اسکان 237 مسافر در راه مانده در زنجان

http://raro.ir/webmail/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=8258&_part=4&_action=get&_extwin=1&_framed=1&_mimewarning=1&_embed=1

اسکان 237  مسافر در راه مانده توسط هلال احمر زنجان

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان اعلام کرد:  طی 10 روز گذشته همزمان با بارش برف و کولاک نیروهای امداد و نجات هلال احمر این استان 237 مسافر در راه مانده را در جاده های ارتباطی این استان اسکان دادند.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، غفور آقاجانلو افزود:طی این مدت بیان شده نیروهای امداد و نجات 237 مسافر در راه مانده ناشی از 27 مورد وقوع  برف و کولاک را در جاده های ارتباطی این استان اسکان داده اند.

وی تاکید کرد: در 10 روز گذشته 31 تیم عملیاتی با 122 نیروی امداد و نجات برای مسافران و در راه ماندگان ناشی از برف و کولاک خدمات امدادی ارائه داده اند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان  گفت: در این عملیات ها 25 دستگاه آمبولانس، 9 دستگاه خودروی کمک دار و یک دستگاه خودروی نجات فعال بوده است.

آقاجانلو خاطرنشان کرد:  جمعیت هلال احمر استان در جاده های پرتردد و پر خطر  این استان اقدام به استقرار پست های موقت و ثابت در قالب طرح ملی امداد ونجات زمستانه کرده است.

وی یادآوری کرد: در این طرح، بکارگیری آمبولانس، خودروی پشتیبان و نیروهای عملیاتی در جاده های پر تردد و مبادی ورودی شهرها به منظور اجرای سریع عملیات های نجات و امداد رسانی در حوادث جاده ای و سایر حوادث احتمالی در محدوده عملیاتی پایگاه ها کرده ایم.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان  گفت: برای ارائه خدمات مطلوب علاوه بر این پایگاه ها هشت پایگاه پشتیبان نیز در شهرستان های استان زنجان فعال است.

اقاجانلو اظهارداشت: همه پایگاه های ثابت و موقت جمعیت هلال احمر استان زنجان به اقلام زیستی و غذایی برای در راه ماندگان و اسکان موقت تجهیز شده است.

وی از هموطنان خواست؛ در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث با شماره 112 برای دریافت خدمات امداد و نجات در هر ساعت از شبانه روز تماس برقرار کنند