امروز   پنج شنبه   مورخ   30/شهریور/1396   ساعت 19:58
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : خراسان رضوی
تاریخ انتشار : 20/دی/1395
نویسنده : شاهسوند
تعداد بازدید : 419
کد خبر : 766
امدادرسانی به 32 مصدوم حوادث 5 روز اخیر در استان خراسان رضوی
رئیس مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر خراسان رضوی با اشاره به فعالیت های شبانه‌روزی امدادگران این جمعیت از امدادرسانی به32 مصدوم حوادث اخیر در استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، حسن گودرزی رئیس مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر استان با بیان اینکه هفته گذشته از پرکارترین روزهای جمعیت هلال احمر استان بوده است، اظهارکرد: طی 5 روز اخیر 13 مورد حادثه در استان ثبت شده که نیروهای امدادی جمعیت استان بلافاصله پس از اطلاع وقوع، خود را به محل رسانده و اقدامات لازم را برای بهبود حادثه‌دیدگان انجام دادند.


گودرزی با اشاره به اینکه 12 حادثه از مجموع حوادث فوق جاده ای بوده است ، تصریح کرد: امیدواریم ، رانندگان ضمن حفظ آرامش و استراحت کافی،  پایانی خوش را برای سفر خود و اعضای خانواده رقم بزنند.


وی تعداد مصدومان سوانح 5 روز اخیر را 32 نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد، 11 نفر توسط آمبولانس به مراکز درمانی منتقل شدند تا مداوای تکمیلی در این مراکز صورت گیرد.


رئیس مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان با اشاره به سیل و آبگرفتگی در پی بارش شدید باران درخواف گفت: سه روستای فایندر،لاج و خوگرد دچار سیل و آبگرفتگی شدند که خوشبختانه اقدامات لازم انجام شد و به چهار خانوار اقلام زیستی شامل موکت، پتو،ست ظروف و.. تحویل شد.