امروز   سه شنبه   مورخ   01/خرداد/1397   ساعت 10:10
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : خوزستان
تاریخ انتشار : 21/مرداد/1396
نویسنده : سید مصطفی مرتضوی
تعداد بازدید : 343
کد خبر : 1636
اعزام 5 تیم آواربرداری به حادثه ریزش ساختمان در اهواز

۵ تیم آواربرداری به حادثه ریزش ساختمان در کیانپارس اهواز اعزام شد/ ۲ نفر جان باخته‌اند

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: ۲۵ نجاتگر و امدادگر هلال احمر در قالب ۵ تیم آواربرداری به محل حادثه اعزام و مشغول اجرای عملیات آواربرداری شدند.

به گزارش روابط عمومى جمعیت هلال احمر خوزستان، صادق سلامت در مورد حادثه ریزش یک ساختمان در منطقه کیانپارس اهواز اظهار داشت: صبح امروز بر اثر گودبرداری غیراصولی در خیابان 6 غربی کیانپارس اهواز یک مجتمع مسکونی ریزش کرد که بر اثر این حادثه دو نفر کشته شدند و سه نفر به‌صورت سطحی جراحاتی برداشتند که به‌صورت سرپایی درمان شدند.

وی افزود: بلافاصله پس از اعلام این حادثه به مرکز  هماهنگی و فرماندهی عملیات جمعیت هلال احمر خوزستان 3 دستگاه آمبولانس، یک دستگاه ست خودروی نجات و 25 امدادگر و نجاتگر در قالب 5 تیم آواربرداری به محل حادثه اعزام شدند.

معاون  امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان تصریح کرد: اجساد یکی از کشته‌شدگان توسط امدادگران جمعیت هلال احمر از زیر آوار بیرون کشیده و به سردخانه منتقل شد و امدادگران در تلاش برای بیرون کشیدن جسد نفر دوم از زیر آوار هستند.

سلامت با بیان اینکه عملیات آواربرداری هم‌اکنون در محل حادثه ادامه دارد، عنوان کرد: برخی شاهدان محلی  مدعی حضور یک فرد دیگر در محل حادثه در زمان ریزش ساختمان بودند که با انجام عملیات آواربرداری چنین چیزی رد شد و فرد مفقودشده ادعایی در زمان ریزش ساختمان در محل حادثه حضور نداشته است.