امروز   سه شنبه   مورخ   01/خرداد/1397   ساعت 10:16
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : خوزستان
تاریخ انتشار : 21/مرداد/1396
نویسنده : سید مصطفی مرتضوی
تعداد بازدید : 338
کد خبر : 1643
ساخت ۲۷ پایگاه جاده‌ای در برنامه ۵ ساله توسعه

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان عنوان کرد:

ساخت ۲۷ پایگاه امداد و نجات جاده ای در برنامه ۵ ساله توسعه خوزستان، کلنگ زنی پایگاه امدادی دهلاویه دشت آزادگان
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: تا پایان برنامه ۵ ساله توسعه جمعیت هلال احمر خوزستان ۲۷ پایگاه امداد و نجات جاده در استان ساخته می شود.

به گزارش روابط عمومى جمعیت هلال احمر خوزستان، دکتر علی خدادادی در حاشیه مراسم کلنگ زنی پایگاه امداد و نجات یادمان شهید چمران در دهلاویه دشت آزادگان اظهار کرد: حضور کاروان های راهیان نور و زائران اربعین حسینی به عراق از طریق مرز چزابه باعث شد که این منطقه برای ساخت پایگاه امداد و نجات جاده ای انتخاب و تصمیم به ساخت این پایگاه بگیریم.

وی افزود: این پایگاه نخستین پایگاه از ۲۷ پايگاه امداد و نجات جاده ای است که تا پایان برنامه 5 ساله توسعه جمعیت هلال احمر در استان ساخته خواهد شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان تصریح کرد: این پتانسیلی که در این منطقه وجود دارد زمینه ساز ارائه خدمات به مردم منطقه است و امیدواریم حضور این پایگاه باعث تقویت حضور داوطلبان در این نوع مراکز و توسعه مشی داوطلب محوری در جمعیت هلال احمر شود.

خدادادی با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم خدمات بشردوستانه را در زمینه های مختلف به این منطقه بیاوریم، ادامه داد: هلال احمر به عنوان حلقه وصل بین توانمندان و نیازمندان عمل می کند و امیدواریم بتوانیم زمینه ساز رشد و تعالی فرهنگی و توسعه زیرساخت ها در این منطقه باشیم.