امروز   دوشنبه   مورخ   04/تیر/1397   ساعت 17:57
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : خوزستان
تاریخ انتشار : 21/شهریور/1396
نویسنده : سید مصطفی مرتضوی
تعداد بازدید : 298
کد خبر : 1762
بالگرد هلال احمر خوزستان به مسجدسلیمان اعزام شد

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان:

بالگرد هلال احمر خوزستان به مسجدسلیمان اعزام شد، جستجو برای یافتن کارگر چینی در کوهستان های مسجدسلیمان ادامه دارد

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان از تداوم جستجو برای یافتن کارگر گمشده در منطقه تل بزان شهرستان مسجدسلیمان به صورت هوایی و زمینی ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، صادق سلامت با اشاره به مفقود شدن یک کارگر چینی به نام چنگ چانگ چون اظهار کرد: این کارگر 45 ساله روز گذشته(شنبه) در حدود ساعت 9:30 دقیقه به سوی محل استراحت کارگران (کمپ) خارج شد که با توجه به عدم تسلط بر جاده های محلی، راه برگشت به کمپ را گم کرد.

وی افزود: آخرین تماس چنگ چانگ چون در حدود ساعت 13:30 با همکارش بود که در این مکالمه از گم کردن راه برگشت به محل استراحت خبر داده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: با توجه به اعلام مفقودی این کارگز چینی به کشیک جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان، جستجو از شامگاه شنبه 18 شهریور توسط عوامل امدادی این جمعیت در منطقه تل بزان آغاز شد و هنوز ادامه دارد.

سلامت بابیان اینکه چانگ چون در کمپانی چینی پیمانکار دکل های حفاری مشغول کار است، افزود: با توجه به گستردگی و وسعت منطقه و کوهستان های صعب العبور، امروز صبح (یکشنبه) بالگرد جمعیت هلال احمر خوزستان به همراه تیم امداد هوایی و تیم سگ های زنده یاب به منطقه اعزام شد که پس از ساعت ها گشت زنی و جستجوی هوایی، نتیجه ای در بر نداشت.

وی تصریح کرد: تیم سگ های زنده یاب و تیم های جستجو و نجات هلال احمر مسجدسلیمان عملیات دشت بانی را تا امشب ادامه داده و از صبح فردا (دوشنبه) این روند از سر گرفته خواهد شد.