امروز   چهارشنبه   مورخ   02/خرداد/1397   ساعت 09:45
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : قم
تاریخ انتشار : 23/ارديبهشت/1396
نویسنده : سید مصطفی مرتضوی
تعداد بازدید : 537
کد خبر : 1370
تقدیر مدیرعامل استان از نجاتگران، امدادگران و ...

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم طی پیامی از نجاتگران، امدادگران پرسنل، پزشکان و پرستاران به پاس حضور و تلاشهای آنان در اجرای طرح ملی "منتظران ظهور" در ایام نیمه شعبان 96 قدردانی کرد.
متن پیام به این شرح است:
مَتَى تَرَانَا (وَ) نَرَاكَ وَ قَدْ نَشَرْتَ لِوَاءَ النَّصْرِ تُرَى‏
كى شود كه تو ما را و ما تو را ببينيم هنگامى كه پرچم نصرت و پيروزى در عالم برافراشته ‏اى...
سپاس پروردگاری را که فرصت خدمت در میان شکوه و عظمت حضور خیل میلیونی انسان شیفته مکتب ولایت و امامت در مسجد مقدس جمکران را که به منظور تقویت روحیه بندگی در پیشگاه خداوند تبارک و تعالی و توسل به حضرات معصومین علیهم السلام به ویژه خاتم الاوصیاء حضرت مهدی موعود (عج الله تعالی فرجه الشریف) را بر ما و عاشقان منتظر مهدوی در طرح " منتظران ظهور" ارزانی داشت.
اینجانب بر خود وظیفه می دانم از تمام خدمتگزاران طرح "منتظران ظهور" نجاتگران، امدادگران پرسنل، پزشکان و پرستاران که در این جایگاه رفیع با هدف خدمت به زائرانی که در جشن های ولادت مولایشان، خود را به مسجد مقدس جمکران رسانده بودند؛ گرد هم امده بودند، صمیمانه تشکر نمایم.
امید است این تلاش و خدمت معنوی شما عزیزان، مورد رضایت خداوند متعال و خشنودی حضرت صاحب الزمان (عج) و زائرانی که از اقصی نقاط کشور در این ایام وارد این استان و مسجد مقدس جمکران شدند، قرار گرفته باشد و زمینه تحقق وعده الهی مبنی بر حکومت صالحان در روی زمین را فراهم آورد و چشم منتظران را به جمال دلربای محبوب دل ها، حضرت بقیه الله حجه بن الحسن العسکری (علیه السلام) روشن و منور گرداند.