امروز   پنج شنبه   مورخ   22/آذر/1397   ساعت 12:43
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 16/دی/1396
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 1418
کد خبر : 2346
تقدیر نماینده کرمانشاه و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی از خدمات هلال احمر در زلزله کرمانشاه

نماینده مردم شریف کرمانشاه و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه ای به رئیس جمعیت هلال احمر، از خدمات این جمعیت در زلزله کرمانشاه و پاسخگویی به نیازهای زلزله زدگان تقدیر کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ متن تقدیرنامه سید قاسم جاسمی، نماینده مردم شریف کرمانشاه و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خطاب به دکتر علی اصغر پیوندی، رئیس جمعیت هلال احمر به شرح زیر است:
«دیده بیدار و امیدوار مردم ایران به مسئولان متعهدی دوخته شده است که با شور و شعف و حس تعهد و مسئولیت درصدد پیگیری مجدانه امور و پاسخگویی به درخواست های مطرح شده می باشند، اهتمام مستمر و گام های استوار و مطمئن حضرتعالی در مسیر پیشبرد، پیشرفت و ارتقاء اهداف و آمال عالی میهن عزیزمان ایران بسی شایسته تقدیر است.
بدین وسیله از نهایت حسن انجام وظیفه انسان دوستانه جنابعالی در دادرسی و نجات و امدادرسانی به مردم شهرهای زلزله زده و صدمه دیده استان کرمانشاه تقدیر و تشکر به عمل می آید. از درگاه ایزد منان دوام عزت و سلامت، تداوم حضور و تاثیر آن بزرگوار در دستیابی به اهداف عالیه، ارتقای کیفیت زندگی و نشاط ملت شریف و پرافتخار ایران و توسعه پایدار جمهوری اسلامی را مسئلت دارم.»