امروز   پنج شنبه   مورخ   26/تیر/1399   ساعت 18:19
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 16/بهمن/1396
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 1699
کد خبر : 2518
پایگاه امدادونجات هوایی استان خراسان شمالی افتتاح شد

با حضور رئیس جمعیت هلال احمر:
بهره برداری از ساختمان امدادی – اداری - آموزشی هلال‌احمر شهرستان بجنورد/ پایگاه امدادونجات هوایی استان خراسان شمالی افتتاح شد
 

ساختمان امدادی - اداری - آموزشی هلال‌احمر شهرستان بجنورد و پایگاه امداد و نجات هوایی استان خراسان شمالی با حضور رئیس جمعیت هلاال احمر در این استان به بهره برداری رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر علی اصغر پیوندی به منظور بازدید از توانمندیهای جمعیت هلال احمر خراسان شمالی و افتتاح و بهره برداری از پروژه های عمرانی هلال احمر به این استان سفر کرد.
بنا براین گزارش، ساختمان اداری، امدادی و آموزشی جمعیت هلال احمر شهرستان بجنورد، امروز با حضور رئیس جمعیت هلال احمر به بهره برداری رسید. دکتر پیوندی همچنین از درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی امام رضا(ع) بازدید کرد.  بهره برداری از پروژه عمرانی پایگاه پشتیبانی عملیات (آشیانه بالگرد، پد و باند)، ساختمان اداری، افتتاح انبار هزار متر مربعی پایگاه پشتیبانی عملیات استان، بازدید از بازگشایی معابر، آسفالت و جدول بندی پایگاه پشتیبانی عملیات و افتتاح ساختمان پایگاه امداد و نجات بین شهری سنخواست از دیگر برنامه های رئیس جمعیت در استان خراسان شمالی است.
لازم به ذکر است در این سفر که همزمان با ایام الله دهه فجر صورت گرفت، شش پروژه عمرانی هلال احمر در خراسان شمالی به بهره برداری می رسد.

پایگاه امدادونجات هوایی استان خراسان شمالی افتتاح شد

مجموعه امداد هوایی شامل آشیانه، پد و باند بالگرد و پایگاه پشتیبانی عملیات یکی از طرح های مهم امداد و نجات است امروز با حضور رئیس جمعیت هلال احمر به بهره برداری  رسید.
بنا بر این گزارش برای بهره برداری از این طرح امداد هوایی که عملیات ساخت آن از سال ۸۹ آغاز شد، بیش از دو میلیارد و 540میلیون تومان از اعتبارات جمعیت هلال احمر، سفر رهبری و تملک استانی هزینه شد. همچنین انبار امدادی هزار متر مربعی و بازگشایی معابر و آسفالت پایگاه پشتیبانی عملیات این استان، نیز با حضور رئیس جمعیت هلال احمر افتتاح شد.