امروز   پنج شنبه   مورخ   27/دی/1397   ساعت 07:51
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 19/بهمن/1396
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 888
کد خبر : 2539
افتتاح انبار امدادی بندر خمیر

با حضور رئیس جمعیت هلال احمر در هرمزگان

انبار امدادی بندر خمیر افتتاح شد/ ساخت انبار امدادی و دپوی اقلام از برنامه های مهم جمعیت هلال احمر است

 

صبح امروز با حضور رئیس جمعیت هلال احمر، رئیس سازمان امداد نجات و اصحاب رسانه و جمعی از مدیران استان هرمزگان انبار امدادی جمعیت هلال احمر بندر خمیر افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر در ادامه سفرهای استانی دکتر علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر، به شرق و جنوب کشور مرکز انبارهای امدادی جمعیت هلال احمر در شهرستان خمیر با مساحت ۹۰۰ متر افتتاح شد.

در آیین افتتاح این انبار امدادی دکتر علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر با تاکید بر اهمیت ساخت انبارهای امدادی در کشور گفت: با توجه به گستردگی استان های کشور و همچنین حادثه خیز بودن کشور موضوع ساخت انبارهای امدادی و دپو اقلام امدادی از برنامه‌های اصلی جمعیت هلال احمر است. 

پیوندی با بیان اینکه وظیفه هلال احمر خدمت به مردم در زمان حادثه و رفع آلام و دردهای آنان در زمان حادثه است افزود: ما می‌بینیم کشورهای پیشرفته دنیا امروز بیشترین هزینه و توجه خود در بخش آموزش همگانی در برابر بحران دنبال میکنند. آموزش در حوزه امداد هم مفیدتر و هم کم هزینه تر از پاسخگویی است، موضوع آموزش و نقش هر سازمان در بحران باید توسط تمام دستگاه های کشور دنبال شود.

رئیس جمعیت هلال احمر در پایان سخنان خود در این مراسم از پیگیری برای ساخت ساختمان اداری جمعیت هلال بندر خمیر ، یک پایگاه امدادونجات ساحلی و همچنین یک ساختمان آموزشی در این شهرستان خبر داد.

 در این مراسم همچنین حجت الاسلام و المسلمین صفایی حایری امام جمعه و محمد مولایی فرماندار شهرستان بندر خمیر از فعالیت های جمعیت هلال احمر در این شهرستان تقدیر کردند.دکتر پیوندی همچنین روز گذشته در سفر به استان هرمزگان با خانواده شهید محمد تابدار دیدار‌ و گفت‌وگو داشت.