امروز   پنج شنبه   مورخ   27/دی/1397   ساعت 09:05
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 20/بهمن/1396
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 696
کد خبر : 2542
از افتتاح مجتمع امدادی - اداری تا تقدیر از امدادگران داوطلب

سفر دبیرکل جمعیت هلال احمر به استان مرکزی

از افتتاح مجتمع امدادی - اداری تا تقدیر از امدادگران داوطلب/ استاندار مرکزی: هلال احمر مجموعه ای قوی،چابک و کارآمد است

 مجتمع امدادی_اداری استان مرکزی با حضور محمود محمدی نسب،دبیرکل جمعیت هلال احمر،آیت الله دری نجف آبادی، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، سید علی آقا زاده استاندار مرکزی، افتتاح شد.

گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، محمود محمدی نسب،دبیر کل جمعیت و مرتضی سلیمی،رییس سازمان امداد و نجات هلال احمر صبح امروز از پایگاه امداد جاده ای شهدای زرندیه در محور اتوبان تهران_ساوه بازدید کردند.

محمدی نسب ضمن بازدید از بخش های مختلف پایگاه، در جریان روند خدمات رسانی امدادگران پایگاه شهدای زرندیه در برف اخیر قرار گرفت.

مجتمع امدادی_اداری استان مرکزی افتتاح شد

بنابراین گزارش مجتمع امدادی_اداری استان مرکزی با حضور محمود محمدی نسب،دبیرکل جمعیت هلال احمر،آیت الله دری نجف آبادی، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، سید علی آقا زاده استاندار مرکزی،سید مهدی مقدسی و علی اکبر کریمی نمایندگان اراک در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.
این مجتمع که ۷۱۰۰ متر مساحت دارد در میدان فراهان شهر اراک قرار گرفته است.در این مراسم از۴ امدادگر داوطلب فعال در کمک به زلزله زدگان کرمانشاه تقدیر شد

هلال احمر در زلزله کرمانشاه نمره قبولی گرفت

محمود محمدی نسب، دبیرکل جمعیت در مراسم افتتاح مجتمع امدادی_اداری استان مرکزی با قدردانی از تلاش امدادگران و داوطلبان این استان در کمک به زلزله زدگان کرمانشاه و برف و کولاک اخیر گفت:جمعیت هلال احمر به وظایفش در زلزله کرمانشاه عمل کرد و نمره قبولی گرفت.

وی با بیان اینکه کمک های مردمی در کرمانشاه حماسه ای از همدلی بود تاکید کرد:مردم استان مرکزی برای یاری زلزله زدگان با همه وجود پای کار آمدند و حقیقت امر این است که اینقدر کمک های مردمی به هلال احمر رسید که ما در حوزه مشارکت ها از مردم عقب ماندیم.

دبیر کل جمعیت، نیروهای داوطلب را زلال ترین مردمان کشور عنوان و تاکید کرد:این نیروها آماده اند تا وقت،عمر و داشته هایشان را برای اهداف خداپسندانه و با هدف کمک به مردم در خدمت جمعیت قرار دهند.

سید علی آقا زاده،استاندار مرکزی در مراسم افتتاح مجتمع امدادی_اداری استان مرکزی گفت: دیدن اعضای جمعیت هلال احمر توام با احساس امنیت خاطر و آرامش روانی است
وی افزود: ایران روی خط بلایای طبیعی است و ما چه بخواهیم چه نخواهیم باید آماده باشیم.اعضای جمعیت هلال احمر در حوادث و بحران های مختلف نشان داده اند همواره آماده اند.
استاندار مرکزی افزود: هلال احمر مجموعه ای قوی،چابک و کارآمد است.در همه حوادث این امدادگران هلال احمرند که پیش ازنیروهای هر سازمانی وارد عمل می شوند و سر صحنه حوادث حضور دارند.

وی خاطر نشان کرد: کمبودها و مشکلاتی مثل کمبود تجهیزات و بودجه و ...وجود دارد اما نیروهای جوان،باانگیزه و کارآمد سرمایه های بزرگ هلال احمر است.
همه مردم و مسئولان باید کمک کنند تا اهداف بلند هلال احمر که کمک به مردم آسیب دیده است محقق شود.

 

محمدی، همدلی و همراهی بین مسئولان استان مرکزی با هلال احمر را قابل تقدیر دانست و افزود:تلاش می کنیم پروژه های عمرانی نیمه تمام استان را پرقوت پیش ببریم و در مرحله بعد هم کمبود تجهیزات را جبران کنیم.

 

در این سفر مرکز فرماندهی عملیات و مدیریت بحران استانداری مرکزی با حضور محمود محمدی نسب،دبیرکل جمعیت هلال احمر افتتاح شد.

همچنین دبیرکل جمعیت هلال احمر همزمان با ایام الله دهه فجر از بخش های مختلف خانه پدری امام خمینی(ره) در خمین بازدید کرد.