امروز   شنبه   مورخ   27/مرداد/1397   ساعت 07:56
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 20/بهمن/1396
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 530
کد خبر : 2543
هلال احمر باید تقویت و حمایت شود

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی؛

هلال احمر باید تقویت و حمایت شود

 آیت الله دری نجف آبادی گفت: من خودم هلال احمری هستم و کارت عضویت جمعیت را دارم و بارها اعلام کرده ام برای خدمت آماده ام.ما باید در زمینه بودجه و تجهیزات از هلال احمر حمایت کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، آیت الله دری نجف آبادی،نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در مراسم افتتاح مجتمع امدادی_اداری این استان با بیان اینکه خدا را شاکریم که شاهد افتتاح طرح های متعددی در اراک و شهرستان های اطراف هستیم گفت:من از مجلس اول علاقه ویژه ای به هلال احمر داشته ام.در مواقع حساس بهترین وسیله برای خدمت،پشتیبانی و دستگیری از محرومان چه داخل و چه خارج کشور است.

وی یادآور شد:من خودم هلال احمری هستم و کارت عضویت جمعیت را دارم و بارها اعلام کرده ام برای خدمت آماده ام.ما باید در زمینه بودجه و تجهیزات از هلال احمر حمایت کنیم.

آیت الله دری نجف آبادی با اشاره به اینکه استان مرکزی استان معین در مواقع بحرانی است، آمادگی کامل و هماهنگی بین دستگاه ها برای واکنش به موقع در زمان بحران را خواستار شد.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره دکتر وحید دستجردی،پنجمین رییس جمعیت هلال احمر و آیت الله غیوری،نماینده فقید ولی فقیه در جمعیت، از امدادگران داوطلب در کمک به مناطق زلزله زده کرمانشاه تقدیر کرد.