امروز   شنبه   مورخ   27/بهمن/1397   ساعت 05:19
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 12/اسفند/1396
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 2140
کد خبر : 2631
دوره بازآموزی طرح ملی نوروزی سال 97 در زنجان

برگزاری دوره بازآموزی طرح ملی امداد و نجات نوروزی  سال 97 در زنجان 

دوره بازآموزی طرح ملی امداد و نجات نوروزی 97سال  در زنجان باحضور سر تیم های پایگاه امدادو نجات بین شهری استان های آذربایجان شرقی ، غربی ، کردستان ، همدان و زنجان بمدت 12 روز درپایگاه امداد ونجات شمالغرب این جمعیت برگزارگردید .

شهرام میرزایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان  به اتفاق معاون امداد و نجات هلال احمر برای بازدید از روند اجرای این دوره در محل برگزاری این دوره حضور یافته و ضمن قدردانی از مسئولین برگزاری این دوره نمایندگان سازمان امداد ونجات آمادگی این جمعیت برای برگزاری دوره های مختلف سازمان امداد ونجات تاکید کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان برگزاری  دوره بازآموزی را به عنوان فرصتی برای ارتقاء دانش و مهارت های امدادی برای نقش پذیری در عملیات های امدادی یاد و بر استاندارد سازی دوره های آموزشی بیش از پیش تاکید نمود.

میرزایی ضمن یادآوری اصول بنیادین نهضت جهانی صلیب سرخ و هلال احمر و لزوم پایبندی عوامل امدادرسان به این ارزش ها، فلسفه دوره های بازآموزی را به روز رسانی مهارت ها و آمادگی های عملیاتی نجاتگران و اطمینان یافتن از تحقق نصاب لازم مهارت برای نقش پذیری در پایگاه های امدادی عنوان کرد .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با تاکید بر ضرورت توسعه زیرساخت های آموزشی و عملیاتی جمعیت هلال احمر ازمشارکت های موثر سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر در تسهیل میزبانی برای برگزاری دوره بازآموزی امداد ونجات نوروزی سال 97 قدردانی نمود.

در پایان از مسئولین و عوامل اجرایی سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر بااهداءلوح سپاس از تلاش و همکاری این عزیزان تقدیر و تشکر کردند .