امروز   شنبه   مورخ   27/بهمن/1397   ساعت 11:50
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 21/اسفند/1396
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 838
کد خبر : 2651
پیدا شدن پیکر 10 نفر از سرنشینان هواپیمای ترکیه

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر خبر داد

پیدا شدن پیکر 10 نفر از سرنشینان هواپیمای ترکیه/ بالگرد هلال احمر در منطقه حضور دارد

رئیس سازمان امداد و نجات گفت: پیکر ده نفر از سرنشینان سقوط هواپیمای ترکیه ای پیدا شده و جست و جوی برای یافتن نفر آخر ادامه دارد. 

مرتضی سلیمی، رئیس سازمان امداد و نجات اظهار کرد: هواپیمای ترکیه ای که از شارجه به سمت استانبول در حال پرواز بود، در منطقه کوهستانی دورک اناری استان چهارمحال سقوط کرده است و براساس اعلام ۱۱ سرنشین داشته است.

وی با اشاره به اعزام 8 تیم عملیاتی جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری به منطقه احتمالی وقوع حادثه گفت: به دلیل بارش شدید باران و برف و صعب العبور بودن ارتفاعات، امدادگران برای رسیدن به محل سقوط حدود 4 ساعت پیاده روی کردند.

رئیس سازمان امداد و نجات گفت: در حال حاضر پیکر ده نفر از سرنشینان سقوط هواپیمای ترکیه ای پیدا شده و جست و جوی برای یافتن نفر آخر ادامه دارد. 

وی افزود: دو گروه از ترکیه شامل خانواده قربانیان برای تحویل اجساد و  یک تیم از سازمان هواپیمایی کشور ترکیه برای بررسی سانحه وارد ایران می شوند. 

سلیمی خاطرنشان کرد: بالگرد هلال احمر وارد منطقه شده و تا ساعتی دیگر به همراه نیروهای تخصصی هلال احمر عملیات انتقال اجساد را شروع کرده و تحویل پزشکی قانونی می دهند.