امروز   سه شنبه   مورخ   28/اسفند/1397   ساعت 05:14
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 01/فروردين/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 644
کد خبر : 2673
پایگاه‌های هلال‌احمر به افراد کارآزموده برای امدادرسانی و بالگردهای امدادی مجهز است

بازدید رئیس جمهوری و رئیس جمعیت هلال احمر از پایگاه امداد و نجات و طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی چیتگر/دکتر روحانی به کمپین بهرفت پیوست/پایگاه‌های هلال‌احمر به افراد کارآزموده برای امدادرسانی و بالگردهای امدادی مجهز است

 رئیس جمهوری در نخستین ساعات صبح امروز( یکم فروردین ماه) ضمن بازدید از پایگاه امداد و نجات و طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی چیتگر به کمپین بهرفت(بهبود رفتارهای ترافیکی) پیوست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر حسن روحانی؛ رئیس جمهوری به همراه دکتر علی اصغر پیوندی؛ رئیس جمعیت هلال احمر در نخستین روز سال 97 با حضور در پایگاه امداد و نجات جاده ای عاصم ترابی(چیتگر) از این پایگاه بازدید کرد.

در این بازدید که دکتر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر، دبیرکل، رئیس سازمان امداد ونجات و تعدادی از مسئولان دیگر جمعیت حضور داشتند، دکتر روحانی ابتدا با اعضای تیم واکنش سریع هلال احمر به گفت و گو درباره نحوه خدمات رسانی آنها پرداخت و سپس در خصوص عملکرد پایگاه امداد جاده ای و ماموریت های آنها، به خصوص در ایام نوروز پرس و جو کرد.

دکتر حسن روحانی  در این بازدید در جمع خبرنگاران گفت: در هلال احمر ضمن اینکه  پایگاه هلال احمر به هلی کوپتر مجهز بود و افرادی در این پایگاه، ساکن بودند، افراد کارآزموده ای حضور داشتند  که می توانند در شرایط مختلف برای نجات جان انسان ها تلاش کنند.

وی در ادامه افزود: از همه نیروهای امدادی، از همه آن هایی که در نوروز به مردم خدمت میکنند، تشکر میکنم و امیدوارم مردم ما نوروز بسیار خوبی داشته باشند.

دکتر پیوندی؛ رئیس جمعیت هلال احمر نیز در این بازدید توضیحاتی درخصوص وضعیت فعلی و خدمات جمعیت هلال احمر در ایام نوروز ارائه داد.

رئیس جمهوری همچنین در این بازدید با امضا میثاق نامه طرح ملی بهرفت(بهبود رفتارهای ترافیکی) به این کمپین مردمی که برای پیشگیری از تصادفات جاده ای توسط سازمان جوانان هلال احمر برگزار می شود، پیوست.