امروز   سه شنبه   مورخ   28/اسفند/1397   ساعت 05:50
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 18/فروردين/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 787
کد خبر : 2732
همراهی این جمعیت امدادی و داوطلبانه با مردم همیشگی و ناگسستنی است

پیام تقدیر دکتر پیوندی خطاب به داوطلبان، امدادگران و جوانان فعال در نوروز 97

همراهی این جمعیت امدادی و داوطلبانه با مردم همیشگی و ناگسستنی است

 رئیس جمعیت هلال احمر با پایان یافتن طرح نوروزی هلال احمر در 17 فروردین ماه 97، در پیامی از خدمات داوطلبان، امدادگران و جوانان جمعیت در این ایام تقدیر کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ متن پیام دکتر علی اصغر پیوندی به شرح زیر است:
« امدادگران، جوانان و داوطلبان ارجمند جمعیت هلال احمر؛
خدمت در هلال احمر در قید زمان و مکان نیست و همین دل‌کَندگی از دنیاست که به داوطلبان روحیه‌ فداکاری بخشیده تا خویش را سخاوتمندانه وقف مردم کنند.
شما امدادگران و جوانان داوطلب هلال احمر در آستانه بهار در سراسر خاک ایران عزیز در پایگاه‌ها و پست‌ها از راحت و فراغت خود گذشتید تا امدادرسان و آرامش‌بخش هموطنان‌ در لحظات ناگوار حوادث باشید. این خدمت داوطلبانه شما مصداق بارز روحیه فداکاری برای ملت بزرگ ایران اسلامی است.
بی‌شک برای داوطلبان جمعیت هلال احمر همه دقایق و لحظات عمر طعم کار و خدمت را دارد اما خدمت به مردم در لطیف‌ترین اوقات طبیعت یعنی نوروز و روزهای ابتدایی سال و استمرار خدمات نوروزی تا چند روز پس از تعطیلات، شیرینی خاصی دارد که ان شاء الله پاداش خدمات خالصانه امدادگران، نجاتگران و جوانان داوطلب هلال احمر با سربلندی دنیوی و اجر اخروی همراه خواهد شد.
تلاش‌های شبانه‌روزیِ شما امدادگران و جوانان عزیز در تعطیلات سال نو در جاده‌ها این پیام را به مردم داشت که هلال احمر همیشه به فکر شما و همیشه در کنار شماست و همراهی این جمعیت امدادی و داوطلبانه با مردم همیشگی و ناگسستنی است.
بار دیگر از تلاش‌های همه شما امدادگران و جوانان عزیز داوطلب هلال احمر که یادگار ارزشمندی را با خدمات نوروزی بر جای گذاردید تشکر و قدردانی می‌کنم و سالی توام با سلامت، موفقیت، شادکامی و خدمات ماندگار برای یکایک شما آرزومندم.»