امروز   جمعه   مورخ   03/اسفند/1397   ساعت 08:19
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 27/فروردين/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 194
کد خبر : 2773
امدادرسانی به شهروندان در 4 استان متاثر از برف و کولاک

گزارش عملیات برف وکولاک طی 48ساعت گذشته:

امدادرسانی به شهروندان در 4 استان متاثر از برف و کولاک

 

 شاهین فتحی معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر آخرین آمار امدادرسانی به شهروندان گرفتار در برف و کولاک را اعلام کرد.

شاهین فتحی معاون عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به اینکه نیرو‌های جمعیت هلال احمر برای کمک به شهروندان گرفتار در برف و کولاک داشته اند افزود:  خدمات نیرو‌های هلال احمر به شهروندان در 4 استان متاثر از برف و کولاک بوده است.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به استان‌هایی که طی روز‌های گذشته درگیر برف و کولاک بوده اند اظهارکرد: استان های زنجان، قزوین، سمنان ومازندران از جمله استان‌هایی هستند که طی 48 ساعته گذشته با برف و باران شدید همراه بوده اند.

فتحی از ادامه خدمات رسانی نیرو‌های امدادی در محور‌های مواصلاتی کشور خبرداد و تصریح کرد: نیرو‌های جمعیت هلال احمر اکنون در حال امدادرسانی هستند و تاکنون به بیش از 645 تن امدادرسانی شده ، 20نفر نیز بصورت اضطراری اسکان داده شده است .

فتحی با اشاره به بخشی اقدامات صورت گرفته و به منظور رها سازی خودرو‌های گرفتار در برف اذعان کرد: 108 خودرو گرفتار در برف با کمک نیرو‌های هلال احمر که درغالب 9 تیم عملیاتی متشکل از 33 نجاتگر جمعیت هلال احمر بوده رها سازی شده و در میان افراد گرفتار نیز مواد غذایی از جمله 80 قوطی کنسروجات و 80 قرص نان توزیع شده است.