امروز   پنج شنبه   مورخ   01/فروردين/1398   ساعت 01:40
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 14/خرداد/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 483
کد خبر : 2976
آماده‌باش 983 امدادگر جمعیت هلال احمر برای پوشش امدادی مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد:

آماده‌باش 983 امدادگر جمعیت هلال احمر برای پوشش امدادی مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)

 

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش 983 تن از امدادگران در بیست و نهمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، مرتضی سلیمی با اشاره به خدمات رسانی جمعیت هلال احمر در بیست و نهمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) گفت: تیم‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر از استان‌های تهران، قم، البرز، سمنان و شهرستان کاشان در حال اعزام به حرم مطهر امام خمینی(ره) بوده و تعدادی از امدادگران هم در محل مستقر هستند.

وی با بیان اینکه ۵۵۷ پست امداد و نجات جمعیت هلال احمر در حالت آماده باش است، ادامه داد: پایگاه‌های امداد و نجات بین شهری هم در سطح کشور در حالت آماده باش ویژه قرار دارند. همچنین توان عملیاتی استان‌های البرز، قزوین، قم و مازندران افزایش یافته است.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه تیم‌های امداد هوایی استان‌های تهران و البرز در روز سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در حالت آماده‌ باش قرار دارند، یادآور شد: همچنین تیم‌های واکنش سریع در سراسر کشور آماده خدمت رسانی هستند.

سلیمی با اشاره به برقراری 171 پست و تیم سیار در محوطه حرم مطهر امام راحل و حضور 983 نیروی عملیاتی و امدادی جمعیت هلال احمر در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)، خاطرنشان کرد: به منظور ارائه خدمات امدادی به هموطنان در این مراسم از 84 دستگاه خودرو عملیاتی، 39 دستگاه آمبولانس و 45 دستگاه از سایر خودرو‌های عملیاتی استفاده خواهد شد.