امروز   چهارشنبه   مورخ   01/خرداد/1398   ساعت 11:28
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 15/خرداد/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 699
کد خبر : 2980
جستجوی 10 ساعته امدادگران کرمان در دورن چاه

جستجوی 10 ساعته امدادگران استان کرمان در دورن چاه

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به سقوط یک مرد از اهالی بیدخوان بردسیر درون چاه گفت: امدادگران جمعیت هلال احمر استان کرمان در طی عملیات 10 ساعته موفق شدند این فرد مذکور را از داخل چاه بیرون بیاورند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ رضا فلاح  با اعلام این خبر افزود: بلافاصله نجاتگران و امدادگران جمعیت هلال احمر استان بعد از تماس تلفنی با سامانه 112 مرکز امداد و نجات استان  مبنی بر سقوط یک فرد 56 ساله درون چاه 10 متری در بیدخوان شهرستان بردسیر به این منطقه اعزام شدند.
فلاح با اشاره به اینکه متاسفانه فرد مذکور به داخل یکی از چاه های قنات ترشآب رفته بود که به علت بیهوشی ناشی از استنشاق گاز داخل چاه به عمق این چاه سقوط و منجر به فوت وی شده بود، اعلام کرد: بالاخره بعد از عملیات 10 ساعته در طی چند مرحله به علت چند مسیر بودن و گازهای موجود در چاه و وضعیت نامناسب آن، فرد فوتی توسط نیروهای امدادی جمعیت از درون این چاه بیرون آورده شد.
وی با اشاره به حضور چهار تیم امدادی در این عملیات تصریح کرد: در این عملیات 2 تیم از پایگاه امدادونجات کوهستان کرمان و واکنش سریع مرکز استان و دو گروه از تیم های شهرستان بردسیر در طی چند مرحله به محل حادثه اعزام شدند.

 شهرستان بردسیر در فاصله 75 کیلومتری کرمان قرار گرفته است.