امروز   چهارشنبه   مورخ   01/خرداد/1398   ساعت 12:00
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 18/خرداد/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 469
کد خبر : 2982
آغاز عملیات جستجو و نجات کودک مفقود شده منوجانی

آغاز سومین عملیات جستجو و نجات کودک مفقود شده منوجانی   

 

سومین عملیات جستجو ونجات کودک مفقود شده منوجانی از صبح امروز چهارشنبه مورخ ۱۶ خردادماه ۹۷ با حضور ۱۱ تیم امدادی و تخصصی انجام شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ از صبح امروز سومین عملیات جستو و نجات کودک مفقود شده در منطقه نودژ منوجان با حضور ۵۵ نجاتگر، امدادگر و پرسنل در قالب ۱۱ تیم شامل کوهستان، آنست، واکنش سریع، اداره عملیات ستادی استان و تیم های امدادونجات از شهرستان های منوجان، قلعه گنج، رودبارجنوب، جیرفت، عنبرآباد و کهنوج در منطقه مذکور در حال انجام است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به پیگیری های مستمر دبیر کل جمعیت در خصوص اعزام و بکارگیری تمام توان و امکانات امدادی در انجام عملیات ها گفت: در پی مفقود شدن سه کودک منوجانی تا کنون عملیات جستجو ونجات در سه مرحله صورت گرفته است.

رضافلاح با اشاره به انجام دو عملیات جستجو ونجات اخیر افزود: در این عملیات ها نجاتگران و امدادگران جمعیت هلال احمر استان بیش از ۸۰ ساعت به صورت شبانه روزی و از طریق امدادهوایی و زمینی جستجو و نجات را انجام دادند. 

وی با اشاره به پیداشدن دو کودک 12و 11 ساله در ساعات اولیه جستجو و نجات خاطرنشان کرد: سومین مرحله جستجو ونجات جهت پیدا شدن کودک 8 ساله مفقود شده از صبح امروز با حضور نیروهای امدادی مرکز استان و شهرستان های منوجان، قلعه گنج، رودبارجنوب، جیرفت، عنبرآباد و کهنوج آغاز شده است.