امروز   شنبه   مورخ   01/ارديبهشت/1397   ساعت 02:22
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : زنجان
تاریخ انتشار : 28/بهمن/1395
نویسنده :
تعداد بازدید : 570
کد خبر : 1005
امدادرسانی به 1280 تن در محورهای برفگیر زنجان

سرپرست جمعیت هلال احمر استان زنجان از کمک رسانی به  هزار  و 280 در راه مانده از سوی جمعیت هلال احمر زنجان در عملیات های روز گذشته(27 بهمن) این جمعیت خبر داد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، شهرام میرزایی اظهار کرد: دیروز جمعیت هلال احمر استان زنجان به 11 حادثه امداد رسانی کرد که از این تعداد 9 حادثه در شهرستان طارم بود.

وی با اشاره به اینکه در این عملیات ها به یک هزار و 280 نفر از سوی این جمعیت امداد رسانی شد، افزود: یک مصدوم نیز از سوی هلال احمر استان به بیمارستان انتقال یافت.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان زنجان با بیان اینکه در این عملیات 19 تیم از سوی این جمعیت حضور داشتند، افزود: 65 نجاتگر،12 دستگاه آمبولانس،یک دستگاه خودروی نجات و شش دستگاه خودروی کمک دار در این حادثه ها حضور داشتند.

به گفته میرزایی در این عملیات 12 نفر اسکان موقت یافتند.

وی با اشاره به امداد رسانی جمعیت هلال احمر در دو حادثه جاده ای طی دیروز، بیان داشت: به 10 نفر حادثه دیده امداد رسانی شد.

این مسئول با بیان اینکه دو مصدوم و یک فوتی سرصحنه این حوادث جاده ای داشت، ادامه داد: 10 نجاتگر،دو دستگاه آمبولانس و دو دستگاه خودروی نجات در این حوادث امداد رسانی کردند.

لازم به ذکر است، سرپرست جمعیت هلال احمراستان زنجان  در امدادرسانی نیروهای هلال احمر ازنزدیک شاهد تلاش و ایثارگری نجاتگران جمعیت هلال احمر استان زنجان بودند و در ادامه بازدید توصیه های لازم  جهت هماهنگی و تلاش برای نجات مسافران در راه مانده در برف و کولاک به مسئولین امداد ونجات حاضر در عملیات امداد ونجات ارائه شد .