امروز   چهارشنبه   مورخ   29/خرداد/1398   ساعت 05:57
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 19/مهر/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 342
کد خبر : 3400
برگزاری دوره نرم افزاری انبارهای امدادی در یزد

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد خبر داد:

برگزاری دوره آموزشی نرم افزاری انبارهای امدادی در هلال احمر استان یزد

دوره  آموزشی نرم افزارهای انبارهای امدادی ویژه انبارداران امدادی جمعیت هلال احمر استان یزد برگزار شد

به  گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ محمد زارع سروی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد اظهار داشت : دوره  آموزشی نرم افزارهای انبارهای امدادی با حضور 10 نفر از انبارداران جمعیت هلال احمر استان یزد بمدت یک روز در محل جمعیت هلال احمر استان یزد برگزار شد .

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد سرفصلهای این دوره را آموزش کار با سیستم نرم افزار انبارهای امدادی ، موجودی انبار، کارتکس های انبار ، آموزش ورود و خروج اجناس در انبار ، چگونگی نگهداری اجناس در انبار و ... عنوان کرد.

زارع سروی با بیان اینکه اهمیت انبارهای امدادی بر هیچکس پوشیده نیست، تصریح کرد: خدمت رسانی سریع و صحیح در زمان حوادث به عوامل مختلفی از جمله چیدمان صحیح اقلام امدادی در انبارهای جمعیت هلال احمر و دسترسی آسان به این اقلام، بستگی دارد.

وی تصریح کرد : کارشناسان حوزه امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد با حضور در شهرستان ها و بازدید از انبارهای امدادی، استانداردهای سازمان امداد و نجات را در مورد انبارداری و چیدمان اقلام امدادی به انبارداران متذکر شده اند. 

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد با بیان اینکه در تلاش هستیم تا وضعیت موجود انبارهای امدادی هلال احمر یزد را بهبود ببخشیم، گفت: انبارداران زیر نظر روسای شعب و مطابق با قوانین و دستورالعمل های امدادی، به انجام وظایف محوله اهتمام ورزند.