امروز   چهارشنبه   مورخ   07/اسفند/1398   ساعت 03:40
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 30/مرداد/1395
نویسنده :
تعداد بازدید : 4758
کد خبر : 348
پیام تسلیت رئیس سازمان امدادونجات به مناسبت در گذشت امدادگر با سابقه مرحوم پیام بنی هاشمی

 رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در پیامی، درگذشت نجاتگر مرحوم پیام بنی هاشمی را به بازماندگان و خانواده بزرگ امداد و نجات جمعیت هلال احمر تسلیت گفت.
در متن دکتر ناصر چرخساز آمده است:

مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتمزده بـه انتظار بنشیند و این  بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش درفـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت
امروز فرشته ای از جمع امدادگران جمعیت هلال احمر کاسته شد و دعوت حق را لبیک گفت که امدادگری باخلاق،هوشمند و همیشه آماده به خدمت در صحنه های عملیاتی مختلف بود که موجب شد ما را در غم از دست دادن دوست و همکاری که سالهای سال در پی تسکین آلام  مردمان سرزمین مان بود، سوگوار کند.کشور عزیزمان نه‌تنها به داشتن چنین فرزندان برومندی به خود می‌بالد بلکه زنده نگه داشتن یاد و ادامه دادن راه مهربانی آن‌ها را وظیفه فراموش‌نشدنی خود می‌داند. وظیفه‌ای که نتیجه آن پا گذاشتن امدادگران بی‌ادعای دیگری به این راه که همان مسیر خداپسندانه مهربانی و نیکوکاری است خواهد بود.
این مصیبت وارده را به خانواده دوست و همکار گرامی مرحوم پیام بنی هاشمی و سایر امدادگران و نجاتگران تسلیت گفته و از خداوند منان علو درجات و طول عمر برای بازماندگان ایشان را خواستارم.