امروز   دوشنبه   مورخ   31/تیر/1398   ساعت 22:54
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 07/آبان/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 339
کد خبر : 3480
تحویل محموله اهدایی اتاق بازرگانی ایران و کره جنوبی به جمعیت هلال احمر

تحویل محموله اهدایی اتاق بازرگانی ایران و کره جنوبی به جمعیت هلال احمر

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از تحویل محموله اهدایی اتاق بازرگانی ایران و کره جنوبی به جمعیت هلال احمر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، نشست یون ساک هان؛ مدیرعامل اتاق بازرگانی کره جنوبی و ایران) و یون مین هو؛ مسئول بخش روابط بین‌الملل اتاق بازرگانی و هیئت همراه با رئیس و شورای معاونین سازمان امداد و نجات برگزار شد.
مرتضی سلیمی؛ رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ضمن تقدیر و تشکر از نگاه انسان‌دوستانه اتاق بازرگانی ایران و کره جنوبی، به تشریح نحوه انتقال اقلام اهدایی به جمعیت هلال احمر پرداخت و گفت: اقلام اهدایی شامل ۳۸ قلم کالای بهداشتی است که توسط ۶ کانتینر به سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر تحوبل داده شده است.
وی به توزیع این اقلام تا هفته آینده اشاره کرد و افزود: نماینده اتاق بازرگانی ایران و کره‌جنوبی می‌تواند در توزیع این اقلام نیز نظارت داشته باشد.
در ادامه یون ساک هان؛ مدیرعامل اتاق بازرگانی کره و ایران ضمن اشاره به ارتباط عمیق تاریخی میان دو کشور یادآور شد: در بحران نفت کره‌جنوبی؛ کشور ایران بسیار به ما کمک کرد و در کنار مردم کره‌جنوبی بود تا جاییکه یکی از معروفترین خیابان‌های کره‌جنوبی به نام تهران نامگذاری شده است.
وی در ادامه ابراز امیدواری کرد که ارتباط جمعیت هلال احمر با اتاق بازرگانی ایران و کره جنوبی ادامه پیدا کرده، تا در آینده نزدیک زمینه‌های مختلف همکاری و گسترش این روابط فراهم شود.