امروز   جمعه   مورخ   02/فروردين/1398   ساعت 11:14
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 12/آبان/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 212
کد خبر : 3496
افتتاح پایگاه بین شهری کمربند غربی میبد

بازدید رئیس سازمان امداد نجات هلال احمر از امکانات و پایگاه‌های امدادی استان یزد/ افتتاح پایگاه بین شهری کمربند غربی میبد

بازدید رئیس سازمان امداد نجات هلال احمر از امکانات و پایگاه‌های امدادی استان یزد/ افتتاح پایگاه بین شهری کمربند غربی میبد

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در سفر به استان یزد ضمن بازدید از پایگاه های امدادی جمعیت هلال احمر این استان، پایگاه امداد و نجات بین شهری کمربند غربی میبد را افتتاح کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، در ابتدای این بازدید مرتضی سلیمی؛ رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در نشستی صمیمی با پرسنل و همکاران حوزه امداد و نجات استان یزد،دیدار و گفت و گو کرد.

بنابراین گزارش، ساماندهی انبارهای امدادی، تحول در سیستم لجستیکی و انبارها، راه اندازی سیستم های بیسیم دیجیتال و جایگزینی سیستم‌های جدید به جای سیستم‌های آنالوگ، بازدید و تعمیر تجهیزات لجستیکی، ارتقاء درجه امدادگران و نجاتگران، انتخابات باشگاه‌ها و انجام مانورهای مختلف در حوزه امداد و نجات از رئوس بحث‌های این نشست بود.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در این بازدید، گفت: حوزه های زیرساختی و امدادی جمعیت هلال احمر استان یزد بسیار مثبت است و قانونمندی و فعالیت های پیش رو از جمله شاخص‌های موفقیت استان یزد است.

سلیمی در ادامه سفر به استان یزد، پایگاه امداد و نجات بین شهری کمربند غربی میبد را افتتاح کرد.

لازم به ذکر است، این پایگاه با همت خیرین استان یزد در مسیر کمربندی میبد – یزد ساخته شده است.