امروز   شنبه   مورخ   14/تیر/1399   ساعت 22:00
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 27/آبان/1396
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 1823
کد خبر : 2023
تیم های سحر پیشرو کردستان در ارائه خدمات حمایتی

تیم های سحر پیشرو در ارائه خدمات حمایت های روانی

حضور تیم حمایت های روانی هلال احمر کردستان در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کردستان:  تیم سحر(ساماندهی حمایت های روانی پس از  بلایا) در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه حضور پیدا کردند.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال استان کردستان;بابک قنبری گفت:حمایت های روانی افراد آسیب دیده یکی از فعالیت هایی است که باید جدی گرفته شود و در این راستا در جمعیت هلال احمر تیم سحر(ساماندهی حمایت های روانی پس از بلایا) در سازمان جوانان جمعیت هلال احمر تشکیل شده و تیم جمعیت هلال احمر استان کردستان جز پنج استان برتر کشور است.

 وی افزود: این تیم متشکل از روانشناس،مدد کار اجتماعی، داوطلب و اعضای جوانان جهت حمایت های روانی کودکان و افراد آسیب دیده در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه حضور دارند.

قنبری اضافه کرد: اعضای این تیم ضمن بررسی وضعیت روحی و روانی مردم مأثر از حادثه با برپایی چادر و ایستگاه نقاشی برای کودکان با اهدای اسباب بازی در تلاش هستند از غم و نارحتی که آنان دارند بکاهند.

قنبری اضافه کرد: این تیم تا بررسی کامل روستا هایی که با برنامه ریزی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به آنان واگذار شده در منطقه زلزله زده استان کرمانشاه حضور خواهند داشت.