امروز   شنبه   مورخ   17/خرداد/1399   ساعت 12:28
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 26/فروردين/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 436
کد خبر : 4065
لیست موسسات خیریه و انجمن‌های دارای مجوز برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی

اطلاعیه شماره ۱۴ جمعیت هلال احمر/ اعلام لیست موسسات خیریه و انجمن‌های دارای مجوز برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی در بحران سیل اخیر

اطلاعیه شماره ۱۴ جمعیت هلال احمر/ اعلام لیست موسسات خیریه و انجمن‌های دارای مجوز برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی در بحران سیل اخیر

جمعیت هلال احمر در اطلاعیه ای آخرین فهرست موسسات خیریه و انجمن های دارای مجوز برای جمع آوری کمک های مردمی در،بحران سیل اخیر را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر در اطلاعیه جمعیت هلال احمر آمده است: پیرو اقدام دادستانی و قوه قضاییه جهت ساماندهی و نظارت بر موسسات و انجمن های خیریه و اعطای مجوز فعالیت از سوی جمعیت هلال احمر، آخرین فهرست این بنگاهها جهت تنویر افکار عمومی اعلام می شود.

گفتنی است جمعیت هلال احمر به منظور ایجاد حق انتخاب برای مردم نوع دوست کشورمان برای کمک به هموطنان سیل زده و با توجه به ضرورت نظارت در این حوزه و به دستور مقامات قضایی اقدام به اعطای مجوز فعالیت برای موسسات و انجمن های عام المنفعه و دارای مجوز از دستگاههای ذیربط می نماید و از صدور مجوز برای افراد حقیقی معذور است. بنابراین چنانچه موسسات عام المنفعه دیگری نیز تمایل به حضور و فعالیت دراین حوزه داشته باشند می توانند با مراجعه به سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر نسبت به دریافت مجوز اقدام کنند.

لیست موسسات خیریه و انجمن های دارای مجوز را بصورت فایل PDF  اینجا ببینید