امروز   شنبه   مورخ   17/خرداد/1399   ساعت 12:39
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 26/فروردين/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 780
کد خبر : 4073
ارائه خدمات تیم 125 نفره هلال احمر قم در پلدختر

https://185.50.37.31/roundcube/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=6968&_part=10&_action=get&_extwin=1&_mimewarning=1&_embed=1

ارائه خدمات تیم 125 نفره هلال احمر قم در پلدختر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم از حضور تیم 125 نفره جوانان، امدادگران و داوطلبان هلال احمر قم در مناطق سیل زده پلدختر و ارائه خدمات به سیل زدگان این مناطق خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ دکتر محمد گل فشان اظهار کرد: با هماهنگی صورت گرفته با سازمان جوانان کشور 125 تن از جوانان، امدادگران و داوطلبان هلال احمر قم، به مناطق سیل زده استان لرستان اعزام شدند.

وی با اشاره به حضور پرشور نیروهای هلال احمر در این تیم ها گفت: حضور اعضای تیم سحر دانشجویی، معاونت امور جوانان استان قم و امدادگران و داوطلبان در مناطق سیل زده لرستان و پلدختر و روستاهای تابعه منجر به پاکسازی 20 واحد مسکونی از اثرات تخریب سیل شد.

گل فشان افزود: حجت‌الاسلام معزی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر کشور و حجت الاسلام اعرافی رئیس حوزه های علمیه کشور همزمان با حضور جوانان از مناطق بازدید کردند سرپرست تیم قم به تشریح و ارائه گزارش فعالیت انجام شده جوانان استان قم در مناطق پرداخت.

گفتنی است؛ تیم 125 نفره جوانان، امدادگران و داوطلبان عصر روز چهارشنبه گذشته در قالب تیم های سحر با رویکرد جهادی و اجتماعی برای انجام خدمات سازندگی در مناطق سیلزده لرستان اعزام شد