امروز   شنبه   مورخ   17/خرداد/1399   ساعت 11:18
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 26/فروردين/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 618
کد خبر : 4074
ارسال محموله کمک های قم به مناطق سیل زده

https://185.50.37.31/roundcube/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=6974&_part=6&_action=get&_extwin=1&_mimewarning=1&_embed=1

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم؛

مردم قم بیش از 15 میلیارد ریال به سیلزدگان کمک کردند/ ارسال نهمین محموله کمک های مردمی به مناطق سیل زده


مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم مشارکت بیش از 15 میلیارد ریالی مردم قم در کمک به سیل زدگان کشور و ارسال نهمین محموله کمک به مناطق سیل زده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ دکتر محمد گل فشان با تقدیر از مشارکت پرشور و آکنده از همدلی مردم شریف قم در کمک به سیلزدگان اظهار کرد: نهمین محموله کمک های غیره نقدی مردمی در قالب سه کامیون به مناطق سیل زده ارسال شد.

وی با بیان اینکه هدایای جمع آوری شده توسط خیرین داوطلب جمعیت هلال احمر استان پس از تفکیک و بسته بندی به مناطق سیل زده ارسال شده است. افزود: این محموله؛ شامل، آب معدنی، پوشاک، پتو، مواد شوینده و بسته های بهداشتی و اقلام غذایی و کنسروجات بود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر با اشاره به درخشش مردم قم در اعتماد به جمعیت هلال احمر، بیان کرد: سهم مشارکت مردم استان قم در جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی تا کنون بیش از 15 میلیارد ریال بوده است.

گل فشان با اشاره به ادامه جمع آوری کمک های مردمی، گفت: عموم مردم می توانند کمک های نوع دوستانه خود را از قبیل؛ موادغذایی که زمان مصرف بیش از 6 ماه دارند، پوشاک نو و اقلام بهداشتی در راستای کمک به هموطنان سیل زده به جمعیت هلال احمر واقع در خیابان ساحلی و یا خانه های هلال مستقر در مساجد استان تحویل دهند.

یادآور می شود؛ مردم نوع دوست استان می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب 99999 نزد تمام بانکها واریز کنند و یا با شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت به نام هلال احمر و ۵۸۹۴۶۳۱۸۵۰۲۵۹۷۳۰ بانک رفاه، همچنین شماره گیری کد دستوری #۱۱۲ *۷۸۰ * از دیگر راههای واریز کمکهای نقدی به سیل زدگان است