امروز   دوشنبه   مورخ   02/ارديبهشت/1398   ساعت 10:35
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 05/آذر/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 219
کد خبر : 3607
زلزله کرمانشاه تلفات جانی نداشت

ارسال بسته های غذایی 72 ساعته و یک ماهه به مناطق حادثه‌دیده/زلزله کرمانشاه تلفات جانی نداشت

ارسال بسته های غذایی ۷٢ ساعته و یک ماهه به مناطق حادثه‌دیده/زلزله کرمانشاه تلفات جانی نداشت

دبیرکل جمعیت هلال احمر با بیان اینکه بسته های غذایی ۷٢ ساعته و یک ماهه بارگیری و به مناطق ارسال شده است، گفت: تا این لحظه ١۴ هزار و ١٢۴ دستگاه چادر در استان کرمانشاه آماده توزیع شده؛ به علاوه ١٠ هزار بطری آب معدنی، ٢٠ هزار کیلوگرم نایلون، ۵ هزار کیلوگرم برنج و یک هزار و ۷٠٠بسته غذایی به منطقه ارسال شده است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، محمود محمدی نسب ‌درباره آخرین جزئیات زمین‌لرزه شب گذشته در کرمانشاه، اظهارداشت: ۸۷ تیم ارزیاب در مناطق زلزله زده از استان‌های معین کردستان، همدان، لرستان و ایلام تیم های واکنش سریع، آوار برداری، جست و جو و اسکان و تغذیه را به سرپل ذهاب، گیلان غرب و قصر شیرین اعزام کرده اند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۶٣۴مصدوم ناشی از فرار و یا خرابی ها داشته‌ایم، افزود: ارزیابی ١۵٠روستا به پایان رسیده و خوشبختانه تا این لحظه فوتی نداشتیم.

دبیرکل جمعیت هلال احمر با بیان اینکه بسته های غذایی ۷۲ساعته و یک ماهه بارگیری و به مناطق ارسال شده است، گفت: تا این لحظه ١۴ هزار و ١٢۴ دستگاه چادر دراستان کرمانشاه آماده توزیع شده است؛ به علاوه ١٠ هزار بطری آب معدنی، ٢٠ هزار کیلوگرم نایلون، ۵ هزار کیلوگرم برنج و یک هزار و ۷٠٠بسته غذایی به منطقه ارسال شده است.

محمدی نسب خاطرنشان کرد: مرکز امدادهوایی هلال احمر ۵فروند بالگرد را برای ارائه خدمات در مناطق به‌صورت آماده باش مستقر کرده است و ۶ تیم ارزیاب، ۹ تیم آنست، ١٠ تیم واکنش سریع، ٢٣ تیم آواربرداری، ٢٠ تیم اسکان اضطراری و ٢ تیم درمان اضطراری از استان ها به مناطق زلزله زده اعزام شده اند، علاوه بر تیم های امدادی استان های معین، تیم های مستقر در استان های زنجان، آذربایجان غربی، مرکزی و چهارمحال و بختیاری و اصفهان در حالت آماده باش قرار دارند تا در صورت نیاز به منطقه اعزام شوند.