امروز   دوشنبه   مورخ   02/ارديبهشت/1398   ساعت 11:53
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 11/آذر/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 473
کد خبر : 3627
انتصاب سرپرست مدیریت منابع انسانی و پشتيباني و مسئول گزینش سازمان امداد و نجات

با  توجه به انتصاب آقایان حمید قویدل باروق به سمت سرپرست مدیریت منابع انسانی و پشتيباني از سوی رئیس سازمان امداد و نجات و انتصاب آقای فرزاد بالائی به عنوان مسئول گزینش سازمان امداد و نجات از سوی مدیرکل محترم هسته مرکزی گزینش جمعیت هلال احمر متن احکام صادر به شرح ذیل می باشد.

 

 

 

متن حکم جناب آقای حمید قویدل باروق

        احتراماً، نظر به تعهد، شايستگي و توانمندی جنابعالي  به موجب اين ابلاغ به عنوان « سرپرست مدیریت منابع انسانی و پشتيباني » منصوب مي گرديد.

         با عنايت به نقش محوري اين حوزه در پشتيباني واحد هاي تخصصي سازمان انتظار مي رود ضمن بهره گيري از تجارب ارزنده خود و كليه افراد صاحب نظر تمام همت و توان اجرايي خويش را در جهت ارتقاء امور بكار گيريد.

      از خداوند یگانه و مهربان ، بالندگی و توفیق روزافزون شمار را خواستارم و اميد است به مدد عنايات  حضرت صاحب الزمان (ارواحنا له الفدا)  در انجام وظايف محوله موفق و مويد باشيد.

مرتضی سلیمی

رئیس سازمان امداد و نجات

 

 

  متن حکم جناب آقای فرزاد بالائی

مدیر کل محترم هسته مرکزی گزینش جمعیت هلال‌احمر در حکم انتصاب بالائی آورده است:«احتراما، با عنایت به  نامه شماره 1228/97/الف /م  مورخ 22/2/1397 و در اجرای ماده 11 قانون گزینش کشور ، بدینوسیله جنابعالی بمدت یک سال به عنوان مسئول گزینش آن سازمان منصوب می شوید . 

امید است با استعانت از قدرت لایزال الهی و با استفاده از تجربیات ساایرهمکاران در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ،  اجرای قانون گزینش کشور و انتخاب افراد اصلح و متعهد و انجام امور محوله موفق و موید باشید.

محبوبه احمدی

 مدیر کل هسته مرکزی گزینش