امروز   پنج شنبه   مورخ   31/مرداد/1398   ساعت 07:29
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 13/آذر/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 404
کد خبر : 3636
تقویت موجودی انبارهای امدادی جمعیت هلال احمر در سراسر کشور

تقویت موجودی انبارهای امدادی جمعیت هلال احمر در سراسر کشور

تقویت موجودی انبارهای امدادی جمعیت هلال احمر در سراسر کشور

معاون لجستیک و آمادگی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد: : به منظور تامین بخشی از ذخیره غذایی اضطراری ویژه استفاده متاثران از وقوع حوادث و سوانح : سازمان امداد و نجات اقدام به ذخیره و تقویت موجودی انبارهای امدادی جمعیت هلال احمر در تمامی استان های کشور کرده است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، سعید متانی درباره ذخیره غذایی اضطراری ویژه استفاده متاثران از وقوع حوادث و سوانح در سراسر کشور، گفت: به منظور تامین بخشی از ذخیره غذایی اضطراری ویژه استفاده متاثران از وقوع حوادث و سوانح، در آغاز فصل سرما نسبت به تهیه، توزیع و تحویل بسته های غذایی آماده مصرف( ۷۲ساعته) اقدامات لازم انجام شد.

وی ادامه داد: سازمان امداد و نجات اقدام به ذخیره و تقویت موجودی انبارهای امدادی جمعیت هلال احمر در تمامی استان های کشور کرده است.

معاون لجستیک و آمادگی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به محتویات موجود در هر بسته غذایی آماده مصرف ۷۲ ساعته، اظهارداشت: در این بسته ها یک بسته خرمای خشک ۷۰۰ گرمی، ۲ عدد کنسرو برنج ۳۰۰ گرمی، ۴ قوطی کنسرو تن ماهی ۱۸۰ گرمی،۴ قوطی کنسرو لوبیا چیتی و ۱۰ عدد قاشق، چنگال و لیوان یکبار مصرف قرار داده شده است تا در زمان اضطرار از آن ها استفاده شود.