امروز   پنج شنبه   مورخ   31/مرداد/1398   ساعت 06:56
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 13/آذر/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 478
کد خبر : 3637
تهیه برنامه مدون برای استخدام در جمعیت هلال‌احمر

تهیه برنامه مدون برای استخدام در جمعیت هلال‌احمر

تهیه برنامه مدون برای استخدام در جمعیت هلال‌احمر

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال‌احمر با اشاره به تهیه برنامه مدون برای ساماندهی مجوز استخدام در این جمعیت، گفت: آزمون مربوط به استخدام‌های جدید سال آینده برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، بهرام غیبی در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، در ارتباط با حکم بازنشستگی و استخدام نیروهای جدید در جمعیت هلال‌احمر اظهار داشت: در اواخر آبان ماه سال جاری پایان کار مدیران و کارمندان بازنشسته این جمعیت اعلام شد و افراد جدید به تدریج جایگزین بازنشستگان می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه ساماندهی مجوز برای استخدام در حال انجام است،گفت: برنامه مدونی در این زمینه تهیه و با توجه به بررسی ورودی و خروجی‌ها برنامه‌ریزی استخدامی انجام می شود و تا ۲۲ بهمن برنامه‌ریزی استخدامی توسط رئیس جمعیت، اعلام خواهد شد.

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال‌احمر با اشاره به اینکه احتمال زیاد آزمون استخدامی جدیدی در سال آینده خواهیم داشت،‌گفت: اولویت استخدام با امدادگران و داوطلبانی بوده که با این جمعیت همکاری داشته‌اند.

غیبی با اشاره به اینکه این افراد حقوق ماهانه نداشته و تنها حق ایاب و ذهاب ماموریت خود را دریافت می‌کنند، خاطرنشان کرد: امسال تلاش کردیم که به بهانه‌های مختلف دریافتی این افراد را ۲ تا ۳ برابر کنیم و با هماهنگی‌های انجام شده کارمندان و پرسنل جمعیت هلال‌احمر که حقوق زیر ۳ میلیون تومان داشته باشند، برنامه‌های رفاهی برای حمایت از آن‌ها پیش‌بینی شده است.