امروز   چهارشنبه   مورخ   29/خرداد/1398   ساعت 06:34
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 11/دی/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 537
کد خبر : 3739
انجام عملیات امدادرسانی در ۶ استان متاثر از برف و کولاک و سیل

انجام عملیات امدادرسانی در ۶ استان متاثر از برف و کولاک و سیل

انجام عملیات امدادرسانی در ۶ استان متاثر از برف و کولاک و سیل

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام عملیات امدادرسانی به هموطنان متاثر در برف و کولاک و سیل و آبگرفتگی ۶ استان بوشهر، آذربایجان شرقی، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، فارس و کرمان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، مرتضی سلیمی درباره انجام عملیات امدادرسانی به متاثران از برف و کولاک در ۲۴ ساعت گذشته، اظهارداشت: امدادگران هلال احمربه هموطنان در استان های آذربایجان شرقی، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، فارس و کرمان خدمات امدادی لازم را ارائه کردند.

وی با بیان اینکه ۹ تیم عملیاتی متشکل از ۲۷ امدادگر در هشت محور کوهستانی در حال امدادرسانی هستند، ادامه داد: ۴۹۲ تن از هموطنان در این محورها امدادرسانی شدند و ۹۵ دستگاه خودرو رهاسازی شد.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر به انجام عملیات امدادرسانی به هموطنان متاثر از سیل و آبگرفتگی در استان بوشهر اشاره کرد و افزود: به ۱۲۴ تن از هموطنان در ۲ شهرستان تنگستان و دشتی و هفت شهر و روستا امدادرسانی شد.

سلیمی با اشاره به اینکه هفت تیم عملیاتی متشکل از ۲۸ امدادگر به هموطنان متاثر از سیل و آبگرفتگی در استان بوشهر امدادرسانی کردند، خاطرنشان کرد: ۴ دستگاه چادر برای اسکان اضطراری ۱۵ تن ا متاثران از سیل برپا و ۱۲ واحد مسکونی از آب تخلیه شد.