امروز   پنج شنبه   مورخ   31/خرداد/1397   ساعت 01:15
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : چهارمحال و بختیاری
تاریخ انتشار : 19/فروردين/1396
نویسنده :
تعداد بازدید : 690
کد خبر : 1249
توسط امدادگران چهارمحال و بختیاری انجام شد: امدادرسانی به قرقبان مصدوم بر اثر حمله خرس وحشی

امدادگران هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری به قرقبانی که بر اثر حمله خرس وحشی، دچار مصدومیت شدید شده بود امدادرسانی کردند.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری؛ سید احمد مرتضوی، سرپرست جمعیت هلال احمر استان ضمن اعلام این خبر گفت: روز جمعه با اعلام گزارشی مبنی بر حمله خرس خشمگین به فردی به نام 'علی دادور' قرقبان 42 ساله، که حین انجام وظیفه توسط خرس وحشی در منطقه مهلوستان و در کوه 'یکه' از ناحیه دست، ران و سینه زخمی شده بود، بلافاصله تیمهای امدادی به منطقه اعزام شدند. 

مرتضوی در ادامه گفت: به دلیل سخت گذر بودن منطقه و تاریکی شب، بالگرد جمعیت هلال احمر موفق به فرود و انتقال فرد مصدوم نشد، اما امدادگران جمعیت هلال احمر با پای پیاده به محل حادثه اعزام و به همراه تعدادی از نیروهای بومی فرد مصدوم را به درون غاری منتقل کردند و اقدامات اولیه امدادی را بر روی وی انجام دادند.

مرتضوی در ادامه گفت: قرقبان زخمی صبح امروز، شنبه ساعت 9 صبح به وسیله بالگرد جمعیت هلال احمر به فرودگاه شهرکرد انتقال داده شد و در بیمارستان آیت الله کاشانی تحت درمان قرار گرفت.

منطقه مهلوستان در نقطه مرزی الیگودرز در استان لرستان و سرآقا سید در 190 کیلومتری شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری واقع است.]