امروز   سه شنبه   مورخ   31/ارديبهشت/1398   ساعت 04:56
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 11/اسفند/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 430
کد خبر : 3889
برگزاری دوره باز آموزی طرح ملی امدادونجات نوروزی سال ۹۸

https://185.50.37.31/roundcube/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=6677&_part=2&_action=get&_extwin=1&_mimewarning=1&_embed=1

برگزاری دوره باز آموزی طرح ملی امدادونجات نوروزی سال ۹۸ در مجموعه  آموزشی آذرشهر

دوره باز آموزی طرح ملی امدادونجات نوروزی سال ۹۸ با شرکت نجاتگران هلال احمر در مجموعه آموزشی هلال احمر آذرشهر برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، در این دوره باز آموزی بیش از 484 تن از نجاتگران که در طرح نوروزی 98 در پایگاههای امداد جاده ای و پست های موقت و سیار به ارائه خدمات امدادی خواهند پرداخت بصورت منطقه ای در 6 منطقه از استان شرکت ونسبت به باز آموزی و بروز رسانی آموخته های خود اقدام  نمودند    

سعید کنعانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی  ،در نشست  صمیمی با نجاتگران شرکت کننده در دوره آذرشهر ،با اشاره به ضرورت برگزاری دوره ها و کارگاههای باز آموزی برای نجاتگران  ، نقش نجاتگران را در کاهش تلفات حوادث نوروزی بسیار  مهم ارزیابی کرد.

وی نجاتگران  پایگاههای امداد جاده ای را بعنوان نیروهای خط مقدم امدادرسانی به مصدومان دانست و بر لزوم ارتقا سطح معلومات و تجربیات آنها با برگزاری دوره ها و کارگاههای تخصصی تاکید کرد و از تلاشهای بی شائبه و شبانه روزی نجاتگران در جهت خدمت رسانی به مردم عزیز  تجلیل بعمل آورد .

گفتنی است کارگاههای آموزشی ویژه نجاتگران شرکت کننده در طرح ملی امدادونجات نوروزی سال ۹۸  از ۲۵ بهمن ماه در شهرهای میانه، بستان آباد، آذرشهر، تبریزو شبستر و  اهر 97 شروع و تا ۹  اسفندادامه داشت .