امروز   چهارشنبه   مورخ   29/خرداد/1398   ساعت 07:09
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : خراسان جنوبی
تاریخ انتشار : 20/بهمن/1395
نویسنده :
تعداد بازدید : 704
کد خبر : 943
راه ارتباطی پنج روستای طبس با تلاش نجاتگران هلال احمر بازگشایی شد
معاون امداد و نجات هلال احمر خراسان جنوبی گفت: بعد از گذشت چند روز از ریزش برف و باران راه های ارتباطی پنج روستای شهرستان طبس بازگشایی شد.
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر استان خراسان جنوبي، احمد بخشی با اشاره به ریزش برف و باران در خراسان جنوبی، اظهار کرد: با وجود گذشت چندین روز از بارش رحمت الهی در استان هنوز راه ارتباطی برخی از روستاهای استان مسدود بود.
وی با بیان اینکه با تلاش های شبانه روزی نیرو های امدادی هلال احمر شهرستان طبس به همراه اداره راه، بخشداری دستگران  و فرمانداری امروز راه ارتباطی پنج روستای این شهرستان بازگشایی شد، بیان کرد:  روستا های سربالا و زِبرکوه و قِرچه و سمبا و سنجدو از جمله این روستاها بودند.
وی از توزیع ۳۰ چادر امدادی بین اهالی این روستاها توسط هلال احمر خبر داد و گفت: همچنین تاکنون یک هزار بسته کنسروجات و ۳۰۰ پتو بین این روستاها توزیع شده است.
 
معاون امداد و نجات هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه امدادرسانی به این روستاها با سه تیم امدادی شامل ١٢ نجاتگر، دو خودرو کمک دار و یک آمبولانس انجام شده است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیز امدادرسانی به این روستاها همچنان ادامه دارد.