امروز   چهارشنبه   مورخ   07/اسفند/1398   ساعت 05:31
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 15/ارديبهشت/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 830
کد خبر : 4119
شهدا و جانبازان سرلوحه همگان به ویژه نیروهای امدادی هستند

تجدید میثاق هلال‌احمری‌ها با آرمان‌های امام خمینی (ره)/ دکتر پیوندی: شهدا و جانبازان سرلوحه همگان به ویژه نیروهای امدادی هستند

تجدید میثاق هلال‌احمری‌ها با آرمان‌های امام خمینی (ره)/ دکتر پیوندی: شهدا و جانبازان سرلوحه همگان به ویژه نیروهای امدادی هستند

مدیران و امدادگران جمعیت هلال احمر امروز به مناسبت هفته هلال احمر با حضور در حرم مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان های امام خمینی(س) تجدید بیعت کردند. شرکت کنندگان در این مراسم با نثار تاج گل و قرائت زیارت نامه یاد و خاطره پیر جماران را گرامی داشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر علی‌اصغر پیوندی، رییس جمعیت هلال احمر و جمعی از مدیران، کارکنان، داوطلبان و جوانان هلال احمر به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر با حضور در حرم مطهر امام خمینی(ره) با نثار تاج گل و قرائت فاتحه با آرمان‌های والای ایشان، رهبری و شهدا تجدید پیمان کردند.

شرکت کنندگان در این مراسم ضمن قرائت فاتحه یاد و خاطره آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را نیز گرامی داشتند.

رییس جمعیت هلال احمر در ادامه این آیین در جمع خبرنگاران گفت: امام خمینی (ره) درس استقامت، ایثار و فداکاری را به همگان آموختند و امروز امدادگران و خانواده بزرگ هلال احمر خود را مرهون معمار کبیر انقلاب می داند.

دکتر پیوندی گفت: شهدا و جانبازان با نثار جان خود درس از خودگذشتگی و ایثار را به همه آموختند و هم اکنون سرلوحه همگان به ویژه نیروهای امدادی هستند. هلال احمر خدمتگذار همه است، کار و فعالیت خالصانه از مهمترین ویژگی این سازمان امدادی در میان سایر نهادها و دستگاه ها به شمار می رود.