امروز   پنج شنبه   مورخ   19/تیر/1399   ساعت 15:25
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 13/خرداد/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 2184
کد خبر : 4177
رونمایی از ۳ پروژه ارتباطی در حوزه امداد و نجات و خدمات داوطلبانه با حضور وزیر ارتباطات

رونمایی از ۳ پروژه ارتباطی در حوزه امداد و نجات و خدمات داوطلبانه با حضور وزیر ارتباطات/ آذری‌جهرمی عضو داوطلب هلال‌احمر شد

رونمایی از ۳ پروژه ارتباطی در حوزه امداد و نجات و خدمات داوطلبانه با حضور وزیر ارتباطات/ آذری‌جهرمی عضو داوطلب هلال‌احمر شد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسم رونمایی از سه پروژه ارتباطی در حوزه امداد و نجات و خدمات داوطلبانه، عضو داوطلب جمعیت هلال‌احمر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر؛ صبح امروز (۱۲ خرداد) در نشست همکاری‌های دو جانبه هلال‌احمر و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، رئیس و دبیرکل جمعیت هلال‌احمر و مدیران و مسئولان دو مجموعه در سازمان امداد و نجات، از سه پروژه ارتباطی سامانه سورنتا، سامانه ارتباطی #۱۱۲* و سیستم های ارتباط دیجیتالی در ۱۷ استان کشور رونمایی شد.

دکتر آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این نشست با پوشیدن لباس هلال‌احمر، به عضویت رسمی جمعیت هلال احمر درآمد و کارت عضویت داوطلبانه خود را دریافت کرد.

بر اساس این گزارش، با فعالیت سامانه سورنتا، ارتباطات پایدار میان مجموعه پایگاه‌ها و مراکز هلال‌احمر در ۴۳۰ نقطه کشور از محروم ترین مناطق تا مراکز استان ها برقرار و در زمان حوادث و بحران، سرعت و دقت در امدادرسانی با کیفیت بیشتری انجام می‌شود. همچنین با فعالیت سیستم‌های دیجیتالی در ۱۷ استان کشور در صورت وقوع حوادث و بحران، ارتباطات بیسیم میان ستاد و مراکز استان‌ها برقرار خواهد شد.