امروز   پنج شنبه   مورخ   19/تیر/1399   ساعت 15:04
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 18/خرداد/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 2200
کد خبر : 4184
از نجات ۹۶۲ مصدوم از خطر حوادث تا ارائه خدمات سرپایی به بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ تن

انجام ۹۷۴ عملیات امدادی در تعطیلات ۴ روز گذشته؛ از نجات ۹۶۲ مصدوم از خطر حوادث تا ارائه خدمات سرپایی به بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ تن

انجام ۹۷۴ عملیات امدادی در تعطیلات ۴ روز گذشته؛ از نجات ۹۶۲ مصدوم از خطر حوادث تا ارائه خدمات سرپایی به بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ تن

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اعلام انجام ۹۷۴ مورد عملیات امدادی در ۵ روز گذشته، گفت: امدادگران هلال‌احمر به ۱۴ هزار و ۷۱۴ تن خدمات امدادی لازم را در تعطیلات گذشته ارائه کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، مرتضی سلیمی با اعلام گزارش عملیات امدادی هلال‌احمر از ۱۳ تا ۱۷ خرداد، افزود: در این مدت ۱۴ هزار و ۷۱۴ تن از خدمات امدادی لازم بهره بردند که ۹ هزار و ۹۱۴ مورد آن مربوط به پوشش امداد ارتحال امام و نماز عید فطر بوده است.

وی با اشاره به نجات ٩۶٢ تن از هموطنان از خطر حوادث، اظهار کرد: امدادگران در این حوادث ۵۶۵ تن را به مراکز درمانی منتقل و به ۳ هزار و ۵۷۷ تن خدمات سرپایی ارائه کردند که ۲ هزار و ۳۹۸ مورد آن مربوط به پوشش امدادی ارتحال امام و نماز عید فطر بوده است.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اشاره به انجام ۱۰۲ مورد عملیات رهاسازی و رها کردن ١٠٧ مصدوم در سوانح ترافیکی، گفت: بر این اساس ۱۸۵ تن از مسافران نیز در تعطیلات ۴ روز گذشته از خدمات اسکان موقت استفاده کردند.