امروز   پنج شنبه   مورخ   19/تیر/1399   ساعت 16:16
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 20/مرداد/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 1316
کد خبر : 4310
برگزاری دوره آموزشی تیم های واکنش سریع در مراکز آموزشی جمعیت استانهای خراسان رضوی و اصفهان

جابر ثوابی معاون برنامه ریزی و آموزش های تخصصی سازمان امداد و نجات خبر داد :

برگزاری دوره آموزشی تیم های واکنش سریع در مراکز آموزشی جمعیت استانهای خراسان رضوی و اصفهان

برگزاری دوره آموزشی تیم های واکنش سریع در مراکز آموزشی جمعیت استانهای خراسان رضوی و اصفهان دوره آموزشی تیم های واکنش سریع از18 لغایت 24 مرداد ماه به مدت 7 روز در مراکز آموزشی جمعیت دو استان خراسان رضوی و اصفهان در حال برگزاری است .

جابر ثوابی معاون برنامه ریزی و آموزش های تخصصی سازمان امداد و نجات ضمن بیان این خبر افزود : با توجه به حادثه خیزی کشور و لزوم آمادگی تیم های امدادی واکنش سریع جمعیت هلال احمر، همانند دوره های آموزشی که پیش تر در مراکز جمعیت استانهای گیلان و کرمان برگزار گردید در این دوره نیز اعضای تیم واکنش سریع شعبی که شهرستان های آن دارای جمعیت بالای 120 هزار نفر می باشد حضور دارند .

وی بیان داشت : در این دوره آموزشی جمعیت استانهای اصفهان، ایلام، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کردستان، کهکیلویه و بویراحمد، همدان و مرکزی به میزبانی جمعیت هلال احمر استان اصفهان به تعداد 80 نفر و همچنین استانهای تهران، خراسان رضوی، گلستان و یزد به میزبانی جمعیت استان خراسان رضوی به تعداد 90 نفر از 18لغایت 24 مرداد ماه به مدت هفت روز و با حضور ناظرین سازمان امداد و نجات آموزش های لازم را در سه بخش جاده، آوار و ارتفاع تحت نظر مربیان مجرب فرا خواهند گرفت . 

وی هدف از برگزاری این دوره ها را ارتقاء توامند سازی تیم های عملیاتی امداد و نجات جمعیت هلال احمر جهت حضور به موقع در حوادث و سوانح دانست .