امروز   دوشنبه   مورخ   05/اسفند/1398   ساعت 17:39
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 05/شهریور/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 1674
کد خبر : 4328
افتتاح پایگاه امداد و نجات جاده ای رودان/اجرای طرح نذر آب در استان هرمزگان

با حضور رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر انجام شد:

افتتاح پایگاه امداد و نجات جاده ای رودان/اجرای طرح نذر آب در استان هرمزگان

 

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر صبح امروز با حضور در شهرستان رودان واقع در استان هرمزگان، پایگاه امداد و نجات جاده ای این شهرستان را افتتاح کرد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، مرتضی سلیمی؛ رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر  صبح امروز به منظور افتتاح پایگاه امداد و نجات جاده ای شهرستان رودان و اجرای طرح نظر آب در این شهرستان به استان هرمزگان سفر کرد. وی در ابتدا با حضور در گلزار شهدای شهرستان رودان، با قرائت فاتحه به روان پاک شهدای این شهرستان درود فرستاد.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در ادامه، پایگاه امداد و نجات جاده ای شهرستان رودان را که یکی از محور های پرتردد استان محسوب می شود را افتتاح کرد.

سلیمی درباره جزئیات افتتاح پایگاه امداد و نجات جاده ای شهرستان رودان گفت: این پایگاه در زمین به مساحت 2 هزار متر مربع و با زیربنای245 متر همزمان با هفته دولت افتتاح شد.برای ساخت این پایگاه 2.5 میلیارد تومان هزینه شده است که از این مبلغ 800 میلیون تومان برای انجام فعالیت های عمرانی و مابقی تهیه تجهیزات برای پایگاه است.

به گفته وی، با توجه به پر حادثه بودن محور بندرعباس به کرمان، وجود پایگاه امداد و نجات جاده ای در رودان احساس می شد که امروز این پایگاه افتتاح و آماده خدمات رسانی به هموطنان است.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در ادامه سفر خود به استان هرمزگان، مرکز اداری جمعیت هلال احمر بندرخمیر که با اعتباری بالغ بر 2.5 میلیارد تومان ساخته و تجهیز شده است را نیز افتتاح کرد.

وی به اجرای طرح نذر آب در استان هرمزگان اشاره کرد و  یادآور شد: طرح نذر آب در استان هرمزگان با حضور تیم های درمانی و پشتیبانی از استان آذربایجان شرقی در حال اجرا است و براساس اجرای این طرح بسته های موادغذایی، اقلام بهداشتی، لوازم التحریر و تانکر آب در میان هموطنان توزیع شد که برای اجرای این طرح 30 پزشک، پیراپزشک و پرستار داوطلب در حال ارائه خدمات درمانی به هموطنان هستند.

لازم به ذکر است، در این سفر شفیعی؛ قائم مقام رئیس سازمان داوطلبان، رئیس سازمان امداد و نجات را همراهی می کند.