امروز   جمعه   مورخ   16/خرداد/1399   ساعت 19:18
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 26/شهریور/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 1319
کد خبر : 4352
ارسال اقلام ضروری زندگی برای 164 خانوار سیل زده استان های لرستان ، گلستان و خوزستان

ارسال اقلام ضروری زندگی برای 164 خانوار سیل زده

 

اقلام ضروری زندگی که با همکاری گروه کوبل و جمعیت هلال احمر برای 164 خانوار سیل زده استان های لرستان، گلستان و خوزستان تهیه شده بود، صبح امروز از محل سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ارسال شد.

 

به گزارش  روابط عمومی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، رئیس و اعضای هیات مدیره گروه کوبل با حضور در سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر نسبت به ارسال اقلام ضروری زندگی برای خانوارهای سیل زده سه استان گلستان، لرستان و خوزستان از طریق سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اقدام کردند.

شکرالله معماریان؛ مدیرعامل شرکت کوبل دارو با اشاره به اینکه گروه کوبل دارو شامل شرکت کوبل، شرکت داروسازی دکتر عبیدی و شرکت آدورا طب است در تصمیمی هماهنگ از سوی این گروه مقرر شد تا با تهیه اقلام ضروری زندگی به کمک مردم سیل زده سه استان گلستان، لرستان و خوزستان بشتابد.

وی با بیان اینکه به منظور تهیه اقلام ضروری زندگی برای خانوار های سیل زده جلسات متعددی با مسئولان جمعیت هلال احمر ایران داشتیم، پیشنهاد تهیه پکیجی از اقلام ضروری برای خانوارهای سیل زده  مطرح شد، افزود:  بر این اساس برای 164 خانوار ساکن در مناطق سیل زده که در زمان وقوع سیل دچار آسیب شده بودند یخچال، ماشین لباسشویی، فرش و وسایل مورد نیازخانوارها با هزینه ای بالغ بر حدود یک میلیارد تومان تهیه و امروز سه شنبه( 26 شهریورماه) از طریق سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر به مناطق سیل زده ارسال می شود.

مدیرعامل شرکت کوبل دارو به ساخت خانه های بهداشت در مناطق سیل زده اشاره کرد و یادآور شد: در زمان وقوع زلزله در استان کرمانشاه ساخت خانه های بهداشت در مناطق زلزله زده انجام شد و این بار نیز مقرر شده تا در مناطق سیل زده که خانه بهداشت وجود ندارد خانه بهداشت ساخته شود و همچنین خانه های بهداشتی که در جریان سیل آسیب دیده اند هم با هزینه گروه کوبل ترمیم خواهد شد.

لازم به ذکر است، رئیس و اعضای هیات مدیره گروه کوبل از بخش های مختلف سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از جمله مرکز کنترل و هماهنگی عملیات امدادی و تجهیزات امدادی سازمان امداد و نجات بازدید کردند.