امروز   شنبه   مورخ   10/آبان/1399   ساعت 20:04
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 04/آذر/1398
نویسنده : زرچینی
تعداد بازدید : 1706
کد خبر : 4489
امدادرسانی به 5 مصدوم واژگونی 2 دستگاه سمند در کرمانشاه و لرستان

 نجاتگران جمعیت هلال احمر شب گذشته در 2 عملیات جداگانه به 5 مصدوم واژگونی دو دستگاه خودروی سمند در  محورهای استان های لرستان و کرمانشاه امدادرسانی کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، ساعت 18 و 45 دقیقه روز گذشته 3 آذرماه واژگونی یک دستگاه خودروی سمند در محور کرمانشاه به سرپل ذهاب روستای حبیب وند به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام شد.بلافاصله یک تیم امداد و نجات جاده ای متشکل از سه نجاتگر با تجهیزات امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

بنابراین گزارش، در این حادثه جاده ای 2 نفر مصدوم شدند که  تیم عملیاتی پایگاه سرپل ذهاب پس از ارزیابی و انجام کمک های اولیه ۲نفر را  از داخل خودرو رهاسازی کرده و به بیمارستان شهدای سرپل ذهاب انتقال دادند.

واژگونی سمند و مصدومیت 3 نفر

ساعت 17 و 26 دقیقه روز گذشته واژگونی یک دستگاه خودروی سمند در  کیلومتر۴ محور ازنا به اراک در استان لرستان منجر به مصدومیت هر سه سرنشین این خودرو شد. 2 دقیقه پس از وقوع حادثه در تماس تلفنی مردم با جمعیت هلال احمر برای کمک به مصدومان درخواست کمک شد.ب5 دقیقه پس از تماس تلفنی، یک تیم امداد و نجات جاده ای  در محل حادثه حاضر شد تا به کمک به مصدومان بپردازد.

این گزارش می افزاید، در این حادثه جاده ای  هر سه سرنشین سمند مصدوم شدند که 2 نفر از مصدومان با آمبولانس هلال احمر برای ادامه درمان به  بیمارستان حضرت امام علی (ع) شهرستان ازنا منتقل شدند.عملیات در ساعت 18 و 30 دقیقه پایان یافت.