امروز   شنبه   مورخ   10/آبان/1399   ساعت 19:33
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 05/آذر/1398
نویسنده : زرچینی
تعداد بازدید : 2244
کد خبر : 4491
امدادرسانی نیروهای هلال احمر به مصدومان 4 تصادف جاده ای در روز گذشته

 

 

امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر در چهار عملیات جداگانه به مصدومان حوادث جاده ای در اقصی نقاط کشور، امدادرسانی کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، ساعت 14 و 42 دقیقه روز گذشته 4 آذرماه تصادف 2 دستگاه پراید با یکدیگر در محور کلاله به گالیکش-ابتدای روستای محمودآباد در استان گلستان به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام شد. بلافاصله پس از اعلام وقوع حادثه، امدادگران هلال احمر در قالب یک تیم امداد و نجات جاده ای به محل اعزام شدند.

بنابراین گزارش، در این حادثه سه نفر از سرنشینان هر 2 خودرو مصدوم شدند که 2 نفر از آن ها توسط نیروهای امدادی هلال احمر به بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) شهرستان کلاله انتقال داده شدند.

تصادف پراید و پاترول 9 نفر را مصدوم کرد

ساعت 18 و 42 دقیقه روز گذشته 4 آذرماه، تصادف یک دستگاه پراید با یک دستگاه پاترول در کیلومتر۵ محور الیگودرز به اصفهان در استان لرستان به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام شد. بلافاصله یک تیم امداد و نجات جاده ای از شعبه الیگودرز به محل حادثه اعزام شد تا به 9 مصدوم این حادثه امدادرسانی شود.

براساس این گزارش، در این حادثه 9 نفر مصدوم شدند که یکی از سرنشینان خودروی پراید و یکی از سرنشینان خودروی پاترول توسط عوامل امدادی هلال احمر به بیمارستان حضرت امام جعفر صادق (ع) منتقل شدند.انتقال مابقی مصدومان بر عهده اورژانس بود، عملیات در ساعت 20 و 15 دقیقه به پایان رسید.

آسیب به 10 نفر در تصادف زنجیره ای 3 خودرو

ساعت 21 و  9 دقیقه روز گذشته 4 آذرماه تصادف زنجیره ای 2 دستگاه خودروی تیبا و یک دستگاه خودروی ام وی ام در آزادراه قم به تهران، محدوده  تیربرق ۹۵۴ پل نعل بندان به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر  اعلام شد. بلافاصله پس از اعلام حادثه، سه نجاتگر در قالب یک تیم امداد و نجات جاده ای به محل اعزام شد.

این گزارش می افزاید، در این حادثه 10 نفر آسیب دیدند. این حادثه سه مصدوم داشت که یک نفر توسط عوامل آتش نشانی رهاسازی شده، یک نفر توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد و یکی از مصدومان هم توسط نیروهای امدادی هلال احمر به صورت سرپایی مداوا شدند.