امروز   دوشنبه   مورخ   20/مرداد/1399   ساعت 19:52
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 04/مرداد/1399
نویسنده : مدیر سایت
تعداد بازدید : 324
کد خبر : 5018
نشست صمیمانه رئیس سازمان امدادونجات با پرسنل معاونت منابع انسانی و پشتیبانی برگزار شد/ولی‌پور: آموزش ضمن‌خدمت کارکنان پیگیری شود

 

رئیس سازمان امدادونجات در نشست صمیمانه با پرسنل معاونت منابع انسانی و پشتیبانی گفت: «حوزه‌ی پشتیبانی یکی از پُرکارترین بخش‌های سازمان است. این حوزه گسترده است و از حساسیت بالایی برخوردار است. کوچک‌ترین نقص در این بخش در عملکرد کلیِ سازمان تاثیر می‌گذارد. افرادی که در این بخش فعال‌اند، کار سختی دارند.»

به‌گزارش روابط‌عمومی سازمان امدادونجات، مهدی ولی‌پور ادامه داد: «ضرورت دارد که با انجام برنامه‌ریزی‌های مشخص آموزش‌های ضمن‌خدمت برای کارکنان پیگیری شود. رویکرد معاونت پشتیبانی باید رفع مشکل و تسهیل در ارائه‌ی خدمات در همه‌ی بخش‌ها باشد؛ به‌شکلی‌که شاهد هماهنگی‌های بیش‌تری باشیم.»

او عنوان کرد: «بخش نرم‌افزارها مورد تاکید ریاست محترم هلال‌احمر است و باید بیش‌تر مورد توجه قرار گیرد تا تکلیف نرم‌افزارهای مختلفِ امدادی مشخص شود.»

ولی‌پور گفت: «از معاونت منابع انسانی و پشتیبانی انتظار می‌رود پیشنهادات خود را در زمینه‌ی درآمدزایی ارائه دهند. ما پیگیر حق و حقوق همکاران‌مان هستیم. امیدواریم به‌زودی همه‌ی مشکلات دراین‌زمینه برطرف شود.»

در این جلسه پرسنل معاونت منابع انسانی و پشتیبانی سازمان امدادونجات صحبت‌های خود را با رئیس سازمان امدادونجات درمیان گذاشتند. مهدی ولی‌پور هم با تشکر از نقطه‌نظرات ارائه‌شده، عنوان کرد که در برنامه‌ریزی‌های پیش‌رو دغدغه‌ها را موردنظر قرار می‌دهد تا سطح رضایت‌مندی کارکنان افزایش پیدا کند.