امروز   چهارشنبه   مورخ   12/مهر/1402   ساعت 17:36
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 22/مرداد/1399
نویسنده : مدیر سایت
تعداد بازدید : 18310
کد خبر : 5032
مراجعه بیش از 350 نفر از شهروندان مصدوم و زخمی لبنان به بیمارستان صحرایی هلال احمر

 

مدیر داخلی بیمارستان صحرایی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران گفت: از روز شنبه بالغ بر 350 نفر از شهروندان مصدوم و زخمی لبنان به بیمارستان صحرایی هلال احمر مراجعه کرده اند.

محمدباقرمحمدی اظهار کرد: متعاقب انفجاری که در بیروت انجام شد بلافاصله با دستور ریاست جمعیت هلال احمر بیمارستان صحرایی در منطقه ضاحیه بیروت راه اندازی شد.

مدیر داخلی بیمارستان صحرایی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران افزود: از روز شنبه که بیمارستان رسما افتتاح شده و پذیرش بیمار داشته ایم بالغ بر 350 نفر از شهروندان مصدوم و زخمی لبنان به بیمارستان صحرایی هلال احمر مراجعه کرده اند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر تیم جراحی و متخصصین در حال جراحی و ارائه خدمات به مصدومان هستند و کادر درمانی در تخصص‌های داخلی، مغز و اعصاب، ارتوپد و پزشک عمومی در بیمارستان به ارائه خدمات می پردازند.

محمدی بیان کرد: به زودی از طریق همکاران در جمعیت هلال احمر و صلیب سرخ لبنان و دیگر بیمارستان ها نیز تخصص هایی همچون زنان و زایمان و همچنین اطفال اضافه می شود.

وی افزود: تعداد مراجعین نسبت به قبل بیشتر شده و تعداد زیادی از مصدومین و مجروحان به این جا مراجعه می کنند.

مدیر داخلی بیمارستان صحرایی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران گفت: امیدواریم با همه توانی که داریم به مردم بیروت که در این حادثه آسیب دیده اند کمک کنیم.