امروز   چهارشنبه   مورخ   28/آذر/1397   ساعت 07:36
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 19/دی/1395
نویسنده :
تعداد بازدید : 1725
کد خبر : 762
احداث 4 پایگاه جدید امداد جاده‌ای در استان هرمزگانبه گزارش روابط عمومی سازمان امداد و نجات، مرتضی سلیمی در دیدار با استاندار هرمزگان گفت: جمعیت هلال احمر استان هرمزگان در سال‌های اخیر پیشرفت های خوبی داشته و شاهد افزايش پايگاه هاي امداد و نجات و امكانات خودرويي مورد نياز در استان بوده ايم.


وي اضافه كرد: در سال جاری بیش از سه میلیارد تومان اعتبار از محل تملک دارایی به هلال احمر هرمزگان‌ اختصاص يافته و در کنار این امر برای رفع مشكل کمبود نیروی انسانی هلال احمر استان به طور اساسی چاره انديشي شده تا نيروي مورد نياز تامين شود.


افزایش تعدادپایگاه های امداد و نجات هرمزگان در دولت یازدهم
در ادامه این دیدار، دکتر جادری استاندار هرمزگان  با بيان اينكه هلال احمر هرمزگان در دولت يازدهم متحول شده است، اظهار کرد: اقدامات خوبي توسط هلال احمر در دولت تدبير و اميد در هرمزگان صورت گرفته و تعداد پايگاه هاي امداد و نجات استان از سه پایگاه به 19 پایگاه افزایش یافته است.


 جادری با بیان اينكه هرمزگان از جمله استان‌های حادثه ‌خیز کشور به شمار می رود، تصریح کرد: 14جزیره و صدها کیلومتر ساحل و مرز در هرمزگان وجود دارد كه در این میان شرایط خاصی بر اين استان به ویژه در زمان‌های بحرانی می ‌تواند حاکم باشد.


اختصاص بالگرد به استان هرمزگان
وي ادامه داد: با رایزنی ‌های صورت گرفته از طرف استان و با مساعدت هلال احمر کشور بالگرد امداد و نجات در هرمزگان مستقر شد و به زودی يك بالگرد اختصاصی نیز به استان منتقل می‌ شود.


استاندار هرمزگان افزود: بخشي از كار احداث آشيانه بالگرد امداد و نجات نيز در استان آغاز شده و اين طرح نيز به زودي عملياتي و اجرايي مي شود.


وي با اشاره به وضعيت بیمارستان هلال احمر در هرمزگان، تصريح كرد: از جمعيت هلال احمر کشور انتظار می ‌رود که در ساخت و اتمام این بیمارستان مساعدت لازم را داشته باشد.